vše pro hotely a restaurace

Ucel webovych stranekJaký je účel webových stránek?

Bývaly doby, kdy web byla on-line vizitka firmy. Stačilo na ní mít telefonní číslo a adresu a stačilo to. Razilo se heslo „kdo není na internetu, jako by nebyl“. Po nasazeních první algoritmů se razilo heslo „kdo není na internetu vidět, jako by nebyl“. To už dnes nestačí. Pro mnoho firem jsou dnes webové stránky prodejním nástrojem a neplatí to pouze pro e-shopy. Všichni spotřebitelé hledají služby i výrobky na internetu. Firmy tam hledají své partnery a navštíví vaše webové stránky i několikrát před tím, než vůbec zvednou telefon nebo si ve vašem hotelu udělají rezervaci

Stránky musí být vidět

Nejdůležitějším předpokladem, že se na vaše stránky zákazník dostane, je jejich viditelnost ve vyhledávačích. Proto musí být kvalitně optimalizované, aby byly pro roboty hodnotné. Jejich propagace a viditelnost musí být podporována v blozích a na sociálních sítích. Musí být funkční ve všech zařízeních, které vaši klienti používají, ať už se jedná o notebooky nebo chytré telefony.

Stránky musí reprezentovat

Aby byly stránky dostatečně reprezentativním a hodnotným nástrojem, musí být esteticky a uživatelsky příjemné. Návštěvník se na nich musí snadno orientovat a získat nejen informace, které hledá, ale také ještě něco navíc. Musí tedy mít relevantní a zajímavý obsah, který usnadní návštěvníkovi rozhodnutí o nákupu. Informace na stránkách musí být neustále aktualizovány. Používejte tedy takový redakční systém, který vám umožní snadno a rychle vkládat nové články o tom, co se u vás v hotelu děje, akční nabídky nebo třeba i ankety.

Stránky musí vydělávat

Ať už si své hotelové stránky budete spravovat sami, nebo je bude spravovat externí firma, nezapomeňte, že tento správce musí mít povědomí o SEO, o obsahovém marketingu a musí psát kvalitní texty. Dále musí stránky a klíčová slova neustále analyzovat a zlepšovat jejich viditelnost, použitelnost a tím zvyšovat konverzní poměr a tržby z webových stánek.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Stuart MilesSouvisející články:

Webové stránky hotelu, Obsahový marketing, Použitelnost webových stránekAnalýza klíčových slovJak psát texty pro hotelový web, Další tipy pro psaní textů pro webNedokončená online rezervace, Hotelový marketing a internetové stránky, Jak vybrat booking engine

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available