vše pro hotely a restaurace

Jak souvisí jezdecký tábor a hotel?

Práce v hotelnictví je náročná fyzicky i psychicky. Proto jsou zaměstnanci hotelů velmi aktivní lidé, kteří neznají nudu. Nejnáročnější je zejména sezóna, která je v našich končinách čím dál tím delší.

Byla doba, kdy školní prázdniny bývaly jakási mezisezóna. Posledních pár let jsou však i v Praze hotely v tomto období plné. Zaměstnanci se musí naučit relaxovat a najít balanci mezi prací a soukromým životem, aby předešli vyčerpání nebo dokonce syndromu vyhoření.

V některých hotelech je však málo pracovníků a není zde zastupitelnost. Z tohoto důvodu je složité vybrat si termín dovolené. O to složitější to je, když mají zaměstnanci školou povinné děti, které mají 8 týdnů volno. Prarodiče jsou dnes také velmi aktivní, takže najít program pro děti na celé dva měsíce není vůbec snadné.

Řešením je jezdecký tábor

Jedním z mnoha řešení jsou dětské tábory. Ty nejoblíbenější a nejatraktivnější jsou zaplněné zpravidla již půl roku před prázdninami. Šance, že umístíte dítě na tábor měsíc před prázdninami však je. A tím je právě jezdecký tábor. Neříkám, že nejsou oblíbené, ale na dítě, které bydlí v Praze a jeho nejlepším kamarádem během roku je mobil, může obrovské živé zvíře a pobyt v přírodě zapůsobit jako ledová sprcha.

Z tohoto důvodu je potřeba dítě na tento druh zábavy připravit. V rámci vlastního odpočinku a relaxace si zajeďte se svým potomkem na farmu, třeba jen na hodinovou vyjížďku. Tam zjistíte, zda se vašemu dítěti ve společnosti těchto ušlechtilých zvířat zalíbí. Současně i vy sami přijdete na jiné myšlenky, a na koňském hřbetu vám dojde, že vlastně vedete spokojený život.

Co se dítě na jezdeckém táboře naučí?

Dítě je celý týden v přírodě a naučí se:

  • jak jezdit na koni
  • jak pečovat o zvíře
  • jak pečovat o sebe
  • jak se chovat v přírodě
  • jak komunikovat s živým zvířetem
  • jak komunikovat ve skupině
  • jak spolupracovat s ostatními ve skupině
  • jak dodržovat denní řád tábora
  • jak vystoupit ze své komfortní zóny

Zvláštností těchto táborů je absence elektroniky a připojení na internet. Vedoucí těchto táborů nedovolují, aby dítě s sebou mělo jakoukoliv elektroniku. Celkový seznam potřeb, které s sebou dítě na táboře musí mít je i tak velmi pestrý stejně jako program.

Zážitek z jezdeckého tábora je zaručený a nezapomenutelný.

Jak se na tábor přihlásit?

Vyplněním přihlášky na webové stránce farmy.

Hodinovou vyjížďku si můžete domluvit i telefonicky. Farma se nachází u Benešova pouhých 60 km od centra Prahy.

Kontakt:

Jezdecká stáj Modrý Baron
Mladovice 1
257 01 Popovice
Tel.: 602 823 381
E-mail: modrybaron@email.cz
Web: www.modrybaron.cz 

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available