vše pro hotely a restaurace

Kam na letní dovolenou?

Přemýšlíte, kde si v létě odpočinete? Rekreační areál Landal Marina Lipno je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Apartmány mají různou velikost a všechny jsou plně vybaveny. Obývací pokoj je vybaven satelitní televizí s DVD přehrávačem, gaučem, křesílky a stolkem. V kuchyňském koutu je varná deska, horkovzdušná i mikrovlnná trouba, kávovar, lednička a myčka nádobí. Je zde jídelní stůl a židle. Koupelna má vanu se sprchou. Apartmány mají vlastní balkón nebo terasu se zahradním nábytkem a uzamykatelný sklep na úschovu jízdních kol. V parku areálu je bazén, sauna, minigolf, stolní tenis venkovní posilovna. Dětský koutek nabízí zábavné i tvořivé programy pro děti.

Jak je v areálu minimalizováno riziko nákazy koronavirem?

O tom jsme hovořili s ředitelem resortu panem Janem Strnadem:
„Všechny apartmány areálu LANDAL MARINA LIPNO jsou samostatné bytové jednotky přístupné individuálním vchodem z venkovního prostoru. Nejsou zde žádné chodby a společné prostory, kde by se hromadil větší počet hostů jako v ubytovacích zařízeních hotelového typu. Touto dispozicí se riziko jakékoliv nákazy zmenšuje na minimum. Přesto tým resortu LANDAL MARINA LIPNO nebere aktuální situaci na lehkou váhu a zavedl přísná hygienická opatření“.

Jaká hygienická opatření konkrétně?

  1. Všechny apartmány jsou po každém odjezdu pečlivě uklizeny a vždy před příjezdem hostů dezinfikovány.
  2. V apartmánech je zdarma k dispozici dezinfekce rukou.
  3. Vstup do společných prostor recepce je povolen pouze jednotlivě po rodinách nebo hostech z jednoho apartmánu.
  4. Společné vnitřní prostory recepce jsou dezinfikovány pravidelně 2x denně, pro hosty je zde zdarma k dispozici dezinfekce rukou u vstupu.
  5. Všichni pracovníci resortu jsou řádně proškoleni ohledně nastavených hygienických pravidel a striktně je dodržují.
  6. Části společných venkovních prostor jako madla zábradlí a kliky u vstupů do apartmánů jsou také pravidelně dezinfikovány.

Co když si někdo udělá rezervaci a pak onemocní a nebude moci přijet?

„Pro tento případ, nabízíme pro všechny nově přijaté rezervace dočasnou změnu našich storno podmínek, tak aby naši klienti mohli bez obav plánovat svoji dovolenou. Změna termínu je zdarma.“ dodává generální ředitel resortu pan Jan Strnad.

Jaké jsou konkrétní stornopodmínky?

  • Pro všechny termíny s ukončením pobytu do 30.6.2020 platí, že nebudete-li moci přijet a zrušíte svůj pobyt 7 dní a více před plánovaným příjezdem, vrátíme Vám uhrazenou zálohu 30% v plné výši.
  • Pro všechny nové rezervace s datem odjezdu 1.7.2020 nebo pozdějším platí, že zrušíte-li pobyt 3 týdny a více před příjezdem, vrátíme Vám uhrazenou zálohu v plné výši.
  • Pokud zrušíte v období 3 až 1 týden před příjezdem, uhradíte pouze storno poplatek ve výši zálohy.

Tak neváhejte a udělejte si rezervaci ještě dnes.

 

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available