vše pro hotely a restaurace

Hotelove videoProč potřebujete hotelové video?

Video je jedním z nejdůležitějších marketingových a PR nástrojů, kterým můžete velmi přesně ukázat hotel, restauraci a poskytované služby. Lidé z něj mnohem lépe pochopí, co mohou očekávat. Videa jsou oblíbená zejména pro obsah, kterým vyjádříte více než obrázky nebo 3D prohlídkou, protože videa vzbuzují v lidech pocity. Je to tím, že působí audiovizuálně. Člověk vidí obraz a současně slyší komentář nebo hudbu. Tím u něj vznikají emoce a potencionální klient si lépe zapamatuje, co na videu viděl.

Video musí vzbudit emoce

Videa vzbudí v člověku důvěru zejména ve chvíli, kdy se na videu objeví jiná osoba. Chcete-li, aby si člověk zapamatoval co nejvíce, vytvořte videí více. V každém z nich představte hotel jako celek a detailně představte pouze jednu, nebo dvě služby. Každé video ze seriálu v člověku vzbudí zvědavost podívat se na další díly.

Stejně jako doporučení a hodnocení pomáhá ke konečnému rozhodnutí klienta, který váhá, tak i video, může být spouštěcí mechanismus konverze. Stačí, když v něm budou vidět lidé využívající vašich služeb, nebo pochutnávajících si na vašich specialitách.

Video k vám přivede zákazníky

V dnešní době jsou také velmi oblíbená zábavná videa, která se díky oblíbenosti mohou stát virální a přivést vám tak i statisíce zhlédnutí a mnoho klientů, které u vás budou chtít bydlet. Videem můžete vyjádřit charakter vašeho hotelu a restaurace lépe než jakékoliv jiným způsobem. Ukažte příběh vašeho hotelu nebo restaurace a tento příběh tvořte s humorem a emocemi.

Pro kvalitní prezentaci, vyjádření toho nejdůležitějšího a probuzení těch správných emocí je lepší požádat o pomoc odborníky a renomované firmy. Amatérské video by nemuselo mít ten správný efekt.

Velmi dobrou práci co se propagačních videí týká odvádí například Zámek Žinkovy.

Autor textu: Dana Petrunčíková, Foto: Digitalart, Video: Zámek Žinkovy

Související články:

Hotelový marketing, Obsahový marketing, Inbound marketing, Soutěž na Facebooku, Dosah příspěvků na FBPoužitelnost webových stránekWebové stránky hoteluJak psát texty pro hotelový web, Nedokončená online rezervace, Hotelový marketing a internetové stránky, Jak vybrat booking engine

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available