vše pro hotely a restaurace

pojištění majetkuJak si pojistit svůj majetek?

Nechcete přijít o střechu nad hlavou? Pak musíte mít pojištění majetku. Jeho součástí je krytí rizik spojených se škodami na majetku způsobené poškozením, zničením či odcizením anebo ztrátou. Rizika se dělí podle toho, jak dochází k jejich vzniku. Přímé věcné škody jsou způsobené havárií, živelnou pohromou, vandalstvím nebo odcizením.

Jak si můžete pojistit své bydlení?

V první řadě rozlišujeme pojištění nemovitosti a pojištění majetku v domácnosti. Pojištění nemovitosti se vztahuje na stavební součásti, jako jsou zdi, střecha, podlahy, dveře a podobně. V případě, že vám dům lehne popelem, dostanete od pojišťovny poměrnou částku tomu, kolik bude stát materiál a stavební práce na postavení nového domu.

Pojištění domácnosti se vztahuje na veškeré vybavení, které spadne dolů v případě, že byste byt či dům otočili vzhůru nohama. Do vybavení patří také zahradní nábytek a bazén. V případě, že vám veškeré vybavení shoří, pak dostanete od pojišťovny poměrnou částku tomu, co jste schopni prokázat, že v domě nebo bytě bylo a doložit to účtenkami.

Cílem pojištění je plnění v případě pojistné události.

Proč smlouvy revidovat?

Každý své bydlení postupně vylepšuje a renovuje. Každé zhodnocení je potřeba v pojistné smlouvě zohlednit. Pojišťovací produkty a podmínky se mění stejně, jako rizikové poměry. Na trhu mohou být mnohem výhodnější produkty, než byly v době uzavření smlouvy.

Ne máte-li čas porovnávat nové podmínky jednotlivých institucí, pak požádejte o pomoc odborníky.

QPROF s.r.o.
Ing. Dana Vojtěchová
Palác YMCA, Na poříčí 12
110 00 Praha 1
Tel: 777 054 599
e-mail: d.vojtechova@qprof.cz
web: www.qprof.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available