vše pro hotely a restaurace

Hotelový systém Plazaro

Plazaro1

Plazaro – nový moderní online recepční a rezervační systém

V současné době přichází na trh nová vylepšená verze online recepčního a rezervačního systému Plazaro. Verze 2 přináší kompletní redesign a zrychlení celého systému, který je vyvíjen ve spolupráci s hoteliéry a recepčními několik let, díky čemuž disponuje veškerými potřebnými funkcemi pro kompletní správu ubytovacího zařízení.

Velký důraz je kladen na rychlost, uživatelskou přívětivost a zejména jednoduchost celého systému.

Plazaro vždy po ruce

Kdekoli je internet, Plazaro může být k dispozici. Na recepci, v kanceláři, doma nebo i na pláži při dovolené. Už žádné licence, instalace, výjezdy techniků či marketingových pracovníků a především žádné zbytečné výdaje navíc. Postačí registrace a Plazaro je ihned připraveno k používání.

3 měsíce zdarma

V okamžiku registrace je Plazaro k dispozici na 3 měsíce zdarma. Po dobu celého čtvrt roku není nutné platit ani korunu, dokonce není potřeba žádný instalační, registrační nebo vstupní poplatek. Tato kombinace se může hodit nejen začínajícím ubytovacím zařízením, ale uvítá ji snad každý. Dále je možné zasílat náměty a návrhy, které bývají v drtivé většině do Plazara zapracovávány.

Plazaro na míru

Řekněte si sami, co chcete v Plazaru mít. Plazaro je díky novým funkcím vždy o krok před konkurencí. Za to však vděčíme především nápadům a připomínkám od samotných uživatelů Plazara. Doposud bylo zapracováno 98 % konstruktivních požadavků ze strany uživatelů systému. Průběžně jsou přidávány nové funkce, zapracováván líbivější vzhled a technické vylepšování Plazara pro rychlejší a jednodušší práci se systémem. Vše automaticky a zdarma.

Plaťte jen tehdy, když Plazaro využíváte

V Plazaru je integrován revoluční způsob placení – poplatky jsou počítány na základě ceny za pokoj a podle aktuální obsazenosti. Čím nižší je obsazenost ubytovacího zařízení, tím méně je potřeba za Plazaro platit. Toto řešení je ideální pro sezónní ubytovací zařízení. V případě, že tento platební model ubytovacímu zařízení nevyhovuje, je možné dojednat individuální řešení.Plazaro2

Online rezervace

Uskutečněné online rezervace z webu jsou zdarma! Portály jako Booking.com či Hotely.cz jsou oblíbené, ale účtují si až 15 % z ceny rezervace. Konkurence si za tuto službu účtuje kolem 5 % z hodnoty rezervace. S Plazarem si návštěvníci vybírají z aktuálně volných pokojů přímo na webu ubytovacího zařízení a to zdarma!

Využijte posbírané údaje zákazníků naplno

Analyzujte tržby nebo obsazenost jednotlivých pokojů, porovnávejte mezi obdobími. Chcete znát zdroje objednávek? Zda se ubytují spíše firmy, muži či zahraniční hosté? Plazaro nabízí kompletní přehled díky uceleným statistikám.

Manuál nepotřebujete

Plazaro je natolik intuitivní, aby žádné návody nebyly potřeba. I přesto je k dispozici technická podpora. Stačí napsat do chatu, zavolat nebo poslat e-mail. Kdykoliv. Bez váhání.

Vyměňte únavnou byrokracii za podnikání

Plazaro počítá a tiskne, případně odešle reporty na příslušná místa elektronicky: přehled cizinců pro cizineckou policii, poplatky pro městský úřad a statistiky pro ČSÚ.

Zůstaňte se svými zákazníky v kontaktu

Plazaro umožňuje informovat hosty o novinkách, akcích či jim jen popřát šťastné a veselé. Promyšlené filtry pomohou zaměřit pouze ty hosty, kterých se konkrétní sdělení týká. Touto cestou je možné podpořit celkový dojem směrem k hostům. E-mailové adresy je možné jednoduše exportovat a využít v aplikacích třetích stran.

Demo verze

Na webu Plazara je dostupné demo, kde je možné vyzkoušet funkcionality ještě před samotnou registrací.

Žhavé novinky

Nyní je připravována mobilní aplikace pro iOS a Android. Chystá se vylepšení online rezervačního formuláře. A pracuje se na rozšíření doplňkových služeb. V příští verzi bude dostupný systém částečných plateb hotelového účtu. A mnoho dalšího…

Pro koho je Plazaro určeno

Plazaro je ideálním řešením zejména pro malé a střední hotely, penziony, apartmány, chaty a chalupy, kempy a školy zabývající se cestovním ruchem.

Rychlé kontakty: web: http://plazaro.com
demo: https://demo.plazaro.com
e-mail: support@plazaro.com
Plazaro logo

 

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available