vše pro hotely a restaurace

Zabavna hodnoceni2Hodnocení hotelů někdy i pobaví

Hodnocení, která uveřejňují naši hosté na internetu jsou pro nás velmi důležitá, proto je musíme pravidelně sledovat a vyhodnocovat. Na základě výstupů pak zlepšujeme naše služby a servis. Pozitivní hodnocení ukazují jak dobrou práci odvádíme, z těch negativních bychom se měli poučit. Já se při čtení často dobře bavím. Podívala jsem se na hodnocení jiných hotelů, abych zjistila, zda vtipálci bydlí jenom u nás nebo i jinde.

Zde je výběr hlášek hostů různých pražských hotelů

Většina hostů, které cituji jsou anonymní. Ponechávám přesnou verzi včetně gramatických chyb (u některých jsem si neodpustila komentář v závorce):

  • Stoly u snidane mohly byt cistejsi. Pan cisnik vzdy po odchazejicich hostech sfoukl drobinky na zem a papirove prostirani, jiz znacne opotrebene, na stole nechal pro dalsi hosty.
  • půl noci podnapilý hosté křičeli, kopali do dveří a pod., i přes upozornění personálu byl klid až okolo dvou hodin po půlnoci, pokud nepotřebujete spát tak jinak doporučuji
  • nápoje u snídaně-težko identifikovatelný nápoj co měl připomínat nějaký džus 🙂
  • Koberce byly flekate,Rohy zdi olamane,lozni pradlo derave,v televizi nesly kanaly,jenom jeden a ne v cestine,barova ledncka na pokoji nebyla,sedaci souprava byla v chodebe 50 cm od psaciho stolu,nabytek stry a cerny.Ikdyz jsem u edomila recepci tak zavady odstranene nebyly.Polstar jsme meli kazdy jen jeden.Toaletni papir nebyl doplnen,kdyz skoncil.pokojska nemluvi dobre cesky a nerozumi Anglicky. (Vy jste paní z češtiny také jedničku neměla, tak proč ji požadujete po pokojské?)
  • Kazdy den byly stejne parky misto treba opeceneho uzeneho masa nebo slaniny.Vzdy stejna sunka a syry,zadna zmena. Cely tyden jenom Kornflex,zadne jine cerealie. (Snídáte opečené uzené maso často? A domů si k snídani kupujete každý den jinou krabici cereálií?)
  • pochybné bytosti v okolí (že by mimozemšťani?)

A jeden bonbónek na závěr, který nebyl anonymní ani ze strany hosta, ani hotelu. Vzhledem k tomu, že ne mám souhlas se zveřejněním, odstranila jsem obě jména i název hotelu:

Zabavna hodnoceniObchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available