vše pro hotely a restaurace

Posuňte svůj hotel na vyšší úroveň!

Chtěli byste vidět prudký nárůst pozitivních recenzí a získat všechny příjmy, které vám doteď unikaly?  Na platformě GuestJoy si můžete během dvou kliknutí prohlédnout své recenze na Booking.com, Expedia, Google a Trip Advisor, prodávat své služby a produkty.

Protože je GuestJoy oficiálním partnerem společnosti TripAdvisor, zveřejňuje všechny pozitivní zpětné vazby, které váš hotel obdrží, v recenzích na těchto stránkách. Získejte tuto platformu zdarma. Nabízí dvouměsíční zkušební období bez jakýchkoliv závazků. Pokud se vám platforma nebude líbit, nemusíte platit ani korunu.

Česká republika je prvním a nejprodávanějším zahraničním trhem společnosti GuestJoy. Na tomto trhu působí téměř 3 roky, má více než 80 zákazníků, od ubytoven a apartmánů až po luxusní hotely. Během jejího působení v této zemi vygenerovala v českých hotelech příjmy okolo 190 000 EUR. Mezi klienty patří Czech Inn hotels, Grand Mark Prague, Ave hotels, Wellness Hotel Step nebo Quisisana Palace v Karlových Varech. GuestJoy je kompatibilní s mnoha hotelovými systémy včetně těch českých.

Získejte nejnovější technologii a pozvedněte ještě dnes svůj hotel na další úroveň.

Nikita Inzhevatov, náš manažer GuestJoy pro český trh žije a pracuje v Praze již 9 let. Mluví plynule česky a pomohl mnoha hotelům zdvojnásobit své příjmy. Máte-li zájem posunout váš hotel na vyšší úroveň, kontaktujte Nikitu a domluvte si schůzku prostřednictvím emailu a LinkedIn, nebo se setkejte osobně v říjnu na workshopu Digital Lab.

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available