vše pro hotely a restaurace

Každý hotel má svůj Excel

Microsoft Office se za roky své existence stal pro mnohé hotely, penziony a restaurace nepostradatelný společníkem. Všichni jej používáme dnes a denně a prakticky si bez něj nedokážeme představit pracovní den. Nejdůležitější je pro nás Outlook a zejména Excel.

Všechny tabulky, statistické a cenové přehledy, forecasty, analýzy klíčových slov pro PPC a dokonce i jídelní lístky děláme v Excelu. Malým penzionům stačí excel jako hotelový systém. Na rezervace a přehled obsazenosti jej lze využít také. Excel má obrovské množství funkcí, které běžný uživatel v běžné praxi nepoužívá. Přesto řada z nich dokáže usnadnit práci a ušetřit čas.

Jak na Excel?

Samozřejmě existuje celá řada manuálů a učebnic, ale ty nejlepší vychytávky z praxe nám stejně nejlépe ukáže někdo, kdo to má „zmáklé“ a koho se můžeme zeptat osobně přímo ve chvíli, kdy něco řešíme. Rozhodně je tedy dobré zúčastnit se kurzu a to takového, který odpovídá vašim základním znalostem a vašim požadavkům na zvýšení svých dovedností. Budete-li vše zkoušet stylem pokus omyl, ztratíte velké množství té nejdražší komodity, kterou je čas.

Potřebujete zvýšit své excelové dovednosti?

Pokud nejste úplný Excelový začátečník, máte základy ze školy a potřebujete se zdokonalit, pak je pro vás konzultace s odborníkem nezbytná. Vy mu lidsky vysvětlíte co potřebujete a on vás to na příkladech naučí. Celá řada školitelů navíc má již vypracované zajímavé pomůcky, jako jsou články a videa na internetu, takže školení může probíhat i online přes mobilní aplikace.

Na  webových stránkách školitele najdete nejen rady, ale také odpovědi na nejčastější otázky týkající se MS Office. Vše ukázáno názorně krok za krokem, aby byl postup jasný a srozumitelný. Více informací a rad poskytují školitelé také formou článků, manuálů nebo eBooku, které jsou na stránkách k dispozici. Každý se tak může vzdělávat a zdokonalovat z pohodlí domova v čase, který si určí sám.

Zdokonalte se v Excelu ještě dnes a ušetříte si spoustu času a starostí.

Kontakt:
Renata Kombercová
Klumparova 831
50002 Hradec Králové
Tel.: 777 101 545
Web: www.renatakombercova.cz
E-mail: renata@renatakombercova.cz
Fb: https://www.facebook.com/excelovskymExpertemKrokZaKrokem/

Archiv článků
Dovolená
Booking.com
Obchodní sdělení