vše pro hotely a restaurace

Každý hotel má svůj Excel

Microsoft Office se za roky své existence stal pro mnohé hotely, penziony a restaurace nepostradatelný společníkem. Všichni jej používáme dnes a denně a prakticky si bez něj nedokážeme představit pracovní den. Nejdůležitější je pro nás Outlook a zejména Excel.

Všechny tabulky, statistické a cenové přehledy, forecasty, analýzy klíčových slov pro PPC a dokonce i jídelní lístky děláme v Excelu. Malým penzionům stačí excel jako hotelový systém. Na rezervace a přehled obsazenosti jej lze využít také. Excel má obrovské množství funkcí, které běžný uživatel v běžné praxi nepoužívá. Přesto řada z nich dokáže usnadnit práci a ušetřit čas.

Jak na Excel?

Samozřejmě existuje celá řada manuálů a učebnic, ale ty nejlepší vychytávky z praxe nám stejně nejlépe ukáže někdo, kdo to má „zmáklé“ a koho se můžeme zeptat osobně přímo ve chvíli, kdy něco řešíme. Rozhodně je tedy dobré zúčastnit se kurzu a to takového, který odpovídá vašim základním znalostem a vašim požadavkům na zvýšení svých dovedností. Budete-li vše zkoušet stylem pokus omyl, ztratíte velké množství té nejdražší komodity, kterou je čas.

Potřebujete zvýšit své excelové dovednosti?

Pokud nejste úplný Excelový začátečník, máte základy ze školy a potřebujete se zdokonalit, pak je pro vás vhodná konzultace s odborníkem. Vy mu lidsky vysvětlíte co potřebujete a on vás to na příkladech naučí. Celá řada školitelů navíc má již vypracované zajímavé pomůcky, jako jsou články a videa na internetu, takže školení může probíhat i online přes mobilní aplikace.

V instruktážních videích na Youtube.com najdete nejen rady, ale také odpovědi na nejčastější otázky týkající se MS Office. Vše ukázáno názorně krok za krokem, aby byl postup jasný a srozumitelný. Více informací a rad poskytují školitelé také formou článků, manuálů nebo eBooku, které jsou na stránkách k dispozici. Každý se tak může vzdělávat a zdokonalovat z pohodlí domova v čase, který si určí sám.

Tady je například řešení boje s rozdělením jmen nebo adres:

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available