vše pro hotely a restaurace

Komfortní nocleh patří k základním požadavkům hosta

Hotelovému textilu a vybavení pokojů připisují majitelé ubytovacích provozů velkou důležitost. Vhodně zvolené zařízení interiéru může ovlivnit celkovou spokojenost hosta a jeho následné rozhodnutí, zda se do hotelu nebo penzionu ještě někdy vrátí, nebo jej doporučí. Snad pro každého hoteliéra je důležité, aby byl klient spokojený, proto je koupě vhodného hotelového textilu mimořádně vážná věc.

Dnes má provozovatel k dostání široký výběr produktů s různými vlastnostmi. Je jen na jeho rozhodnutí, které si pořídí. Společnost HORECA textil nabízí produkty pro kompletní zařízení hotelových pokojů, koupelen či wellness. Zákazník si může vybrat hotelové povlečení, prostěradla, chrániče matrací, přikrývky, polštáře a podobně. Pro hotelové koupelny jsou k dispozici ručníky, osušky či předložky. Pokud má hoteliér ve svém zařízení i wellness, ve společnosti HORECA textil najde hotelové pantofle, župany, různé plachty a další doplňky.

Ložní výbava hotelových pokojů

Postel s kvalitní matrací, polštářem a přikrývkou je dnes nezbytností již u standardních typů ubytování. Každý host ocení určitý komfort při odpočinku. Společnost HORECA textil se zabývá i výrobou a prodejem těchto produktů, které charakterizuje dlouhá životnost, protože přikrývky a polštáře jsou šité z kvalitních materiálů. Vyznačují se také vynikajícími užitnými vlastnostmi, jako je hřejivost, jemnost a prodyšnost. Ačkoli se často používají, jsou odolné vůči každodenní zátěži. V době, kdy roste počet alergiků, spotřebitelé jistě ocení, že dané produkty jsou antialergické.

Součástí nabídky jsou i prostěradla, hotelové povlečení či matrace. Co se týče matrací, na jejich ochranu je k dispozici topper, který zaručuje výraznější komfort během spánku. Ten je v nabídce ve třech variantách – pěnové, pružinové a s taštičkovými pružinami. Kompletní nabídku naleznete zde.

Hotelová koupelna, wellness & spa

Hoteliéři při zařizování svých ubytovacích provozů kladou velký důraz na celkový design a vybavení koupelny. Právě koupelna je jakýmsi obrazem celého zařízení. Její vybavení představuje důležitou součást mozaiky, ke které patří i vhodné doplňky. Ručníky, osušky a předložky z nabídky HORECA textil se vyznačují vysokou kvalitou materiálu. Snad ani není nutné zmiňovat se o výborných užitečných vlastnostech bavlny. Právě z ní jsou tyto produkty vyráběné.

Samozřejmostí jsou hedvábnost, jemnost či měkkost, což klienti jistě ocení. Osušky a ručníky mají navíc dvojité prošití okraje a díky tomu se látka pomaleji opotřebovává. Výrobky jsou lehké na údržbu, stačí je jednoduše vyprat a uložit například do skladu. Pozitivními vlastnostmi se vyznačují i produkty pro wellness & spa. Župany, zábalová, masérská a saunová prostěradla, ale i pantofle a osušky na wellness, mají dlouhou životnost, protože jsou vyráběny z kvalitních materiálů.

Ostatní produkty firmy HORECA textil

Při zařizování interiéru hotelu nelze opomínat výběr vhodné postele. V nabídce HORECA textil je několik druhů – od klasických po rozkládací, patrové, nebo hotelové přistýlky. Součástí portfolia firmy jsou i hotelové závěsy, záclony, přehozy a dekorační polštáře. Vše závisí jen od požadavků klienta, který si může celý sortiment prohlídnout přímo na webové stránce společnosti HORECA textil.

Výhody, které HORECA textil poskytuje

Pokud se rozhodnete pro produkty od této firmy, pořídíte si výrobky vysoké kvality v bezkonkurenčních cenách, což klienti oceňují již téměř deset let. Většina z nich je vyráběna přímo v šicí dílně společnosti, to znamená, že každý výrobek prochází důkladní kontrolou a k spotřebiteli se dostane kvalitní a bezchybný produkt. Navíc, všechny produkty vyráběné přímo v dílně, dokáží zkušení pracovníci vyhotovit přesně podle požadavků zákazníka. Ve srovnání s konkurencí, společnost nakupuje látky přímo z továren, nejde tedy o žádné levné napodobeniny.

HORECA textil

Společnost sídlí v Čadci a zabývá se výrobou a prodejem hotelového, restauračního a dekoračního textilu na míru dle požadavků zákazníků. Firma nabízí i prodej židlí, stolů, vybraného hotelového nábytku a několika dalších produktů. HORECA textil umožňuje klientům rychlý, efektivní a pohodlný nákup online za výrobní ceny. Zárukou kvality jsou desítky spokojených zákazníků po celém Slovensku i v České republice.

Kompletní nabídku produktů společnosti najdete na stránce horecatextil.cz.

Kontakt:

Centrála, sklad, výroba:
HRD Slovakia s.r.o.
Palárikova 1761/53
022 01, Čadca
Slovenská Republika
Tel: 00420 720 173 587
Email: info@horecatextil.cz
Fakturační údaje:
HRD Slovakia s.r.o.
ul. Olešná 520
023 57 Olešná pri Čadci
Slovenská Republika
IČO: 46611045
IČ DPH: SK2023480635
Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available