vše pro hotely a restaurace

bookolo-system

Booking Engine Bookolo

Systém Bookolo není třeba zdlouhavě představovat, protože působí na českém trhu již pár let. Specializuje se na poskytování webových řešení pro hotely a ubytovací zařízení. Právě díky této specializaci, poskytuje kvalitní řešení, které neustále zdokonaluje. Bookolo poskytuje individuální řešení nejen pro jednotlivé hotely, ale i pro řetězce.

Jaké novinky nyní Bookolo nabízí?

Online check-in je na Bookolu novinkou, která je u klientů v čím dál větší oblibě. Host si může v klidu domova vyplnit registrační kartu online a nemusí se tím zdržovat při příjezdu do hotelu. Nechá-li přece jenom host tuto proceduru až na příjezd, pak systém Bookolo umožňuje hotelům aplikovat modul do tabletu, který recepční pouze podá klientovi a ten registraci vyplní. Hotel má tak 2 možnosti:

1. Zvolit aplikaci s elektronickým podpisem. Tato technologie umožňuje podepsat elektronické dokumenty vlastnoručním podpisem.
2. Vyplněnou registrační kartu vytisknout a nechat klientovi podepsat. Tím se ovšem check-in prodlužuje o dobu tisku.

Wifi Guide Landing Page je velmi elegantní řešení pro login na hotelovou Wifi a současně představení hotelových služeb a sběr e-mailových adres klientů. Jak víme, je prakticky nemožné dostat se k e-mailovým adresám hostů přijíždějících přes rezervační systémy. Toto je velmi snadný způsob jak hostův e-mail získat. Kvalitním e-mailingem je pak snadné opakovaného hosta „dotlačit“ k přímé rezervaci.

Dárkové vouchery ocení zejména wellness hotely a hotely prodávající pobytové balíčky. Hotel aniž by musel pracně řešit objednávku grafického zpracování a objednávku kvalitního tisku dárkových poukazů pro své hosty, může využít tento modul. Bookolo nabízí několik graficky zpracovaných šablon pro voucher a hotel si podle požadavku klienta může zvolit, zda to bude voucher na určitou částku, nebo na konkrétní balíček.

Je dobré vědět, že existuje systém, který se snaží práci hotelovým zaměstnancům ušetřit a současně zpříjemnit pobyt našim hostům.

Kontakt:
Bookolo system s.r.o.
Plzeňská 205
150 00 Praha 5

Tel: 775 588 335
info@bookolosystem.com
www.bookolosystem.com

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available