vše pro hotely a restaurace

Hotelove hristeHřiště pro hotelové hosty

Přísloví „sportem ku zdraví“ platilo vždy a platí i v dnešní uspěchané době. Vidíme každý den, že celá řada našich hotelových hostů chce o dovolené nejen relaxovat, ale chce také odpočívat aktivně. Pro uspokojení požadavků hotely a penziony rozšiřují své služby. Wellness centrum s bazénem a saunou, je pro většinu hotelů běžné vybavení. Máte-li vedle hotelu nebo penzionu nevyužitý prostor, poskytněte rodinám s dětmi, a nejen jim, další sportovní vyžití v podobě hřiště nebo tenisového kurtu. Máte-li prostor pouze pro jedno ze zmíněných, pak je pro vás ideálním řešením víceúčelové hřiště.

Pokud se rozhodnete pro výstavbu sportoviště, pak se nejprve zamyslete, zda jej budete chtít zakrýt. Pokud budete chtít halu přes léto sundat a dopřát svým hostům hru pod otevřeným nebem, pak je pro vás ideálním řešením nafukovací hala. Na druhou stranu vyjde pevná hala levněji, co se týče nákladů na vytápění.

Jaký zvolit povrch hřiště?

Máte-li zvolený typ haly, pak je také vzít v úvahu, jaký zvolit bezúdržbový povrch. Na výběr je například pravá umělá antuka, bezúdržbové vpichované koberce či další moderní polypropylenové sportovní povrchy se zárukou 15 let a životností až 30 let. Výběr je nejen z umělých, ale také z přírodních povrchů. Dopřejte svým klientům to nejlepší, aby se k vám rádi a často vraceli.

Pokud si nevíte rady, pak vám s volbou typu hřiště i povrchu poradí specialista na sportovní stavby pan Petr Folwarczny, který za svou kariéru zrealizoval již stovky sportovních areálů.Tenisovy kurt

Kontakt:

Sportovní stavby

Petr Folwarczny
Vestecká 1010
250 02 Stará Boleslav (mapa)

tel./fax: 00420 326 911 678
mobil: +420 603 254 724
e-mail: info@sportovni-stavby.cz
web: www.sportovni-stavby.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available