vše pro hotely a restaurace

Kvalitní povlečení pro kvalitní spánek

Leckterému hoteliérovi zatrne, když vidí u snídaně unaveného hosta s kruhy pod očima. Jak je možné, že se špatně vyspal? Vrátí se k nám ještě někdy? Ruku na srdce. Jaké máte povlečení v pokojích pro hosty?

Povlečení má vliv na kvalitu spánku

Na kvalitu spánku Vašich hostů má přímý vliv matrace, přikrývka, polštář, ale i ložní prádlo. Naškrobené cíchy už málokdo ocení. Oblékněte Vaše přikrývky a polštáře do luxusního bavlněného povlečení a dopřejte jim spánek, jaký nemají ani doma.

Pomůže Vám český výrobce luxusního povlečení Stella Ateliers. Tato společnost už dlouhá léta dodává povlečení pro hotely, penziony i domácnosti. Pro výrobu hebkého ložního prádla používá Stella Ateliers egyptskou bavlnu. Tu nejkvalitnější bavlnu na světě. Její struktura ji totiž předurčuje pro výrobu povlečení, které je díky použitému materiálu a jeho zpracování měkké, lesklé jako pravé hedvábí a zároveň odolné a barevně a tvarově stálé.

Vylaďte pokoje hostů luxusním povlečením

Egyptská bavlna umožňuje různé úpravy. Všechny jsou prémiové kvality a liší se svými vlastnostmi. Povlečení Mako satén si oblíbíte. V zimě hřeje a v létě chladí, proto ve Vašem hotelu poslouží po celý rok. Je leskem podobný hedvábí, ale přesto nestudí a neklouže. Úprava Mako Jersey Vám sníží náklady. Nevyžaduje žehlení a tak ho stačí pouze vyprat a připravit dalším hostům na pokoj. Pokud máte péřové lůžkoviny, perfektně poslouží povlečení z Perkálu. To díky plátnové vazbě nepropouští prachové peří. Mezi další oblíbené bavlněné materiály patří batist a damašek. Damašek si můžete vybrat i v kombinaci se třpytivým brokátem.

Co mají ale všechny společné, je prvotřídní provedení a exkluzivní vzhled, a tak pro Vás bude příjemnou povinností vybrat si do hotelu takové, které bude svými vlastnostmi a designem dokonale ladit k interiérům pokojů. S výběrem povlečení ze zmíněných úprav, ale i dalších materiálů Vám pomohou experti na spánek ze Stella Ateliers.

V jednoduchosti je krása

Nevybrali jste si z nabídky vzorovaných ložních souprav? Nasměrujeme Vás do kolekce JOY, kde si s barvami povlečení vyhrajete sami. Celá je vytvořená z perkálového povlečení, na které Stella Ateliers dováží látku až z Itálie (ostatní látky jsou vyráběny společností přímo v Česku). Ta perfektně saje pot a přizpůsobuje se teplotě těla, aby v něm Vaši hosté mohli podřimovat celý rok.

Teď už můžete přejmenovat Váš hotel na „Na obláčku“, protože přesně tak se Vašim hostům v novém luxusním povlečení bude spát.

Kontakt:

Stella Ateliers, s.r.o.
Anenská 348
261 01 Příbram IV
tel.: 318 638 888, 318 638 880
E-mail: obchod@ateliers-stella.cz
Web: www.stellaateliers.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available