vše pro hotely a restaurace

Vyhlídkové letyVyhlídkový let zajistí concierge každého hotelu.

Hoteloví hosté předpokládají, že jim budou v hotelu splněna všechna jejich přání. Proto se nabídka poskytovaných služeb hotelů stále rozšiřuje. Výjimkou nejsou ani služby hotelového concierge, kde se nabídka prodeje lístků na městskou hromadnou dopravu a vstupenek do divadla rozšířila na řadu dalších služeb. Jednou z nich je zajištění vyhlídkových letů a rezervace letenek.

Vyhlídkové lety malým soukromým letadlem zajistí klientovi nezapomenutelný zážitek z letu překrásnou krajinou umocněn pocitem svobody a volnosti. Navíc při letu dvoumístným až čtyřmístným soukromím letadlem je zajištěno soukromí, sdílené maximálně s tou nejbližší osobou.

Vyhlídkový let je určitě nezapomenutelným zážitkem nejen pro zahraniční turisty. Právě těm vychází hotelový concierge vstříc. Dnes je široká nabídka těchto služeb. Hotelový host si může vybrat:

• kam chce letět a co chce vidět z ptačí perspektivy
• typ letounu, kterým se chce proletět
• počet osob, které chce vzít sebou

Vyhlídkové lety se provádějí celoročně. Pouze za nepříznivého počasí je let odložen a zvolen náhradní termín. Na letišti i v letounu je možné fotit a filmovat bez omezení. V předletové přípravě je klient poučen o technické stránce letu. Během letu je pak pilotem průběžně informován o všech možných zajímavostech. Odpoví i na případné dotazy.

Hotelový concierge také může zajistit pro svého hosta i tandemový seskok padákem, protože většina firem poskytující vyhlídkové lety poskytuje i tandemové seskoky padákem.

Paraškola – IMPACT
Dolní 12
140 00 Praha 4 – Nusle
Provozovatel – FreeFall s.r.o.
IČ: 28417950 DIČ: CZ28417950
www.paraskolaimpact.cz
e-mail: paraskola@volny.cz

Autor: Dana Petrunčíková Foto Simon Howden

Související články:

Hotelové služby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available