vše pro hotely a restaurace

???????????????????????????????Jak navodit vánoční atmosféru v hotelu?

Vánoční svátky jsou nejkrásnější svátky v roce, proto se na ně chystá každý hotel. Nabízí se vánoční balíčky služeb, které obsahují vánoční cukroví, podává se vánoční punč a vánoční menu. Atmosféru pak podtrhují dekorace a výzdoba veřejných prostor hotelu. V žádném ubytovacím zařízení nechybí vánoční stromek, barevné ozdoby a rozsvícené lampičky, světýlka a svíčky.

Dávno už je pryč doba, kdy se na vánoční stromky věšely slaměné a dřevěné ozdoby. V době, kdy obchody nabízí tisíce různobarevných ozdob z různých materiálů už záleží pouze na fantazii a vkusu floristy/floristky nebo designéra/designérky, jaké barvy a jaké ozdoby zvolí.

Když se v těchto dnech navštívíte pražské hotely, uvidíte různé dekorace a formy výzdoby, které mají navodit zimní či vánoční atmosféru. Všimněte si jak jsou tradiční adventní věnce z chvojí nahrazovány věnci z umělé hmoty. Stejně tak živý stromek najdete jen zřídka. Zda opravdu tuto vánoční náladu takové dekorace vzbudí, už záleží na čistě subjektivním cítění každého hotelového hosta a na pocitu každého z nás.

Faktem je, že umělé dekorace, které se dají použít několikrát šetří jak hotelové náklady, tak naše lesy.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Dana PetrunčíkováSouvisející články:

Vánoční prostírání Vybavení restaurace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available