vše pro hotely a restaurace

FreshTradeUžitkové a dekorační sklo pro restaurace

Hledáte vysoce kvalitní české designové sklo, křišťál nebo porcelán? Na trhu je bohatý výběr toho nejnovějšího designového skla a porcelánu, které vás uchvátí jak vzhledem, tak příznivou cenou.

Tradice výroby skla se u nás datuje již od 13. století. Český křišťál je charakteristický vysokým obsahem olova a krásným broušením. Zruční skláři vytváří ornamenty, které se hodí pro každou příležitost. Vaši hosté budou ohromeni.

V e-shopech dodavatelských firem můžete koupit skleněné vázy a dekorativní mísy pro interiér vašeho hotelu a restaurace, a také užitkové sklo a skleničky nejen na víno či šampaňské. Chcete-li své hosty ohromit moderním nebo naopak historickým sklem, v e-shopech najdete vše, co hledáte.

Na jaké sklo se orientovat?

Zjistěte potřeby vašich zákazníků. Poskytněte jim nejvyšší kvalitu a originalitu. Orientace na design a kvalitu skla umožňuje plnit i ty nejnáročnější požadavky klientů z řad hotelů a restaurací. Cílem je nabízet nejen užitkové, ale také originální sklo té nejvyšší designové a umělecké kvality.

Reagujte s maximální flexibilitou na požadavky klientů a rádi pro vás zpracují individuální nabídku nápojového, dekorativního, barevného či broušeného skla.

Nezapomeňte, že i technické sklo je potřeba. Dodavatelé pro váš hotel zajistí skleněné výplně, zrcadla, lepené sklo, sklo pískované či fazetové a veškeré výrobky ze skla, ať už to jsou stolky, police, vitríny nebo doplňky.Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available