vše pro hotely a restaurace

melounovy_sampionat_2015Kam směřuje GastroJobs.cz?

Specializovaný pracovní portál GastroJobs.cz je pomocník v oblasti lidských zdrojů, bez kterého bychom se v hotelu už neobešli. Na internetu je již 15 let a po technické stránce se neustále vyvíjí a zdokonaluje. Hotelům a restauracím umožňuje zveřejňovat pracovní nabídky a inzeráty za ceny nižší, než jsou ceny inzerce tištěné.

Systém je kvalitně optimalizován nejen pro internetové vyhledávače, ale i pro běžné uživatele, kterým umožňuje snadnou orientaci a rychlou práci v administračním rozhraní.

GastroJobs.cz také umožňuje firmám vyladit vzhled svého inzerátu podle firemní identity a současně poskytuje statistiky návštěvnosti jednotlivých inzerátů. Volbou správných klíčových slov v inzerátu je možné přesně zacílit toho správného specialistu pro váš hotel nebo odborníka pro vaši restauraci.

Co GastroJobs.cz nabízí?

Uchazečům o práci GastroJobs.cz nabízí nejen přehled aktuálních pracovních pozic, ale také možnost uveřejnit svůj životopis a nabídnout tak své zkušenosti. Rozsah tohoto jedinečného pracovního portálu je obrovský. Inzeráty oslovují nejen profesionály, ale i nové talenty a studenty v oboru gastronomie hledající stáž, praxi či brigádu.

Právě rozvoj dovedností mladých talentů je ve středu zájmu firmy Solution Factory s.r.o. provozující portál GastroJobs.cz. V minulých letech byla firma garantem mnoha soutěží a v letošním roce je jím také.

Zde je přehled soutěží, které GastroJobs.cz letošním roce podporuje:

Duben Gastro Hradec Vitana Cup 2016 Kadet cukrář a kadet kuchař (do 18 let)
Květen BIRELL Cup 2016 Brno Soutěž nošení talířů s názvem „Talíř za talíř“
Červen Melounový šampionát 2016 Třebíč Soutěž Carvingu
Říjen OLIMA Cup 2016, Olomouc Kategorie Kuchař Junior a Cukrář Junior
Listopad Dýňový šampionát 2016, České Bud. Soutěž Carving
Prosinec Lázeňský pohárek 2016, Karlovy Vary Kategorie kuchař a cukrář

Jako oficiální partner Juniorského národního kuchařského týmu myslí GastroJobs.cz i na budoucnost a již nyní se chystá podporovat juniorské kuchaře a cukráře v lednu 2017 na Gastro Junior Brno 2017 – Bidvest Cup a na dalších akcích.

Pracovní portál GastroJobs.cz je váš silný a spolehlivý partner.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Gastrojobs.cz

Související články:

Největší oborový pracovní portál Gastrojobs.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available