vše pro hotely a restaurace

Stylové dveře ve vašem hotelu přivítají hosty za vás

První věc, která vašeho hosta uvítá v jeho hotelovém pokoji, jsou dveře. Při celkovém dojmu z celého pokoje hrají velkou roli. Poškrábané dveře s dírou uprostřed a rozviklanou klikou totiž na nikoho skvělý první dojem neudělají. Jaké dveře si do hotelu pořídit?

Dovnitř a ven

Vstupní dveře do pokojů ve vašem hotelu by měly nejen skvěle vypadat, ale musí být i spolehlivé a funkční. Měly by být rozhodně plné, aby zachovaly soukromí hosta. Zároveň by měly plnit i bezpečnostní složku, aby se host při svém pobytu nemusel o své věci obávat. A víte, že vstupní dveře mohou být také protipožární a protihlukové? A když nakombinujete vše dohromady, vytvoříte dokonalé dveře pro vaše hotelové pokoje.

Interiérové dveře v pokojích hostů

Uvnitř pokojů si s dveřmi také můžete pohrát. Můžete zvolit částečně prosklené interiérové dveře i plné. Na co ale nesmíte zapomenout? Na odolnost. Jako všechno ostatní v hotelovém pokoji, tak i dveře dostávají zabrat. Proto myslete na odolnou povrchovou úpravu interiérových dveří. Nejlépe vám poslouží povrchová úprava s označením CPL laminát nebo vysoce odolný HPL laminát. Vybírejte i z odolnějších výplní dveří, jako je rám z masivu opláštěný dřevotřískovou deskou MDF.

Jak oddělit koupelnu od zbytku pokoje?

Ani do koupelny se nebojte využít částečně prosklených dveří. Ale samozřejmě takových, které zároveň zachovávají soukromí v koupelně. Můžete použít dveře s mléčným nebo zvrásněným sklem stejně jako dveře se zrcadlem.

Aby vám dveře nezabíraly místo

Co vám spolehlivě ušetří místo v pokojích a zároveň oddělí místnosti, jsou posuvné interiérové dveře. Elegantní jsou zejména v bílé barvě.

S výběrem vhodných interiérových dveří vám poradí tým specialistů na dveře ze společnosti Plancher. V jejich nabídce najdete u hoteliérů oblíbené interiérové dveře Porta, Verte, Vasco a Invado v nepřeberném množství odstínů a dekorů.

Dopřejte svým hostům soukromí, bezpečí a klid. Dveře od Plancher vytvoří skvělý první dojem z jejich pokoje. Zbytek už je na vás.

Kontakt:

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42
190 00 Praha 9
E-mail: info@plancher.cz
Web: www.plancher.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available