vše pro hotely a restaurace

Romanticky Hotel Mlyn KarlstejnH&Hotels stálice pražského hotelového trhu

Společnosti H&Hotels se sítí hotelů působí na trhu cestovního ruchu již více než 20 let a patří ke stálicím pražského hotelového trhu. Bez fungujícího týmu a v posledních letech výrazně vzrůstajícího vlivu kvalitní webové prezentace a technologií by však v neúprosné konkurenci více než 900 pražských hotelů jen stěží obstála.

Velká rozmanitost nabídky celého řetězce, důraz na kvalitu poskytovaných služeb a osobní přístup v péči o klienta jen potvrzuje základní motto celé společnosti “Like at home even better”. Hotel residences Appia v blízkosti Pražského Hradu se pravidelně umisťuje v Top 30 na celosvětových cestovatelských portálech. Tradiční hotely jako Belvedere a Elyseé, patří díky svému centrálnímu umístění a kvalitním službám mezi stálice pražského hotelnictví, tak jako ostatní hotely Carlton, Ariston, Kavalír a Markéta.

V tvrdé konkurenci se neztrácí ani Romantický Hotel Mlýn Karlštejn, v blízkosti hradu Karlštejn na břehu Berounky. Ten je vyhledáván nejen českými, ale i zahraničními turisty. Hotelu se navíc podařilo získat prestižní cenu „Svatební místo roku 2014“.

Je tedy velikou ctí pro celý řetězec H&Hotels, že získal ocenění „Inovativní webové řešení a Internetový marketing 2014“. Dlouhodobá spolupráce s firmou Virtual-zoom, jak se zdá, nese své plody. Citlivý přístup ke klientovi, odborné konzultace na základě zkušeností obou stran v oblasti on-line marketingu i webové prezentace, zejména týkající se vzhledu, funkčnosti a jednoduchosti orientace na webu jsou hlavními aspekty úspěšnosti, ze které plyne i zmíněného ocenění. Udržovat tento vysoký standart pomáhá také refresh webových stránek, který se provádí ve dvouleté periodě.

A jak jsme se dozvěděli, dva roky jsou téměř pryč, a nás opět čeká nový, a H&Hotels čeká věřme, že ještě lepší web.

H&Hotels se bude znovu ucházet jak o přízeň nových či stálých klientů formou skvělého servisu a jednoduchosti rezervací, tak i opětovné získání ceny „Inovativní webové řešení a Internetový marketing 2015“.

Kontakt:

H&Hotels Group
Václavské náměstí 43
110 00, PRAHA 1

Tel: +420 222 244 713
Fax: +420 222 243 226

Email: info@hhotels.cz
Rezervace: booking@hhotels.cz
Web: www.hhotels.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available