vše pro hotely a restaurace

Google Glass1Sociální média a hotelový marketing

Sociální média se stala nezbytným nástrojem hotelového marketingu. Sociální sítě jsou stejně jako rezervační systémy neustále optimalizovány pro uživatele. Na neustálý vývoj je třeba reagovat a změnám je nutné se přizpůsobit. Nové funkce a platformy je potřeba využívat co nejefektivněji.

S novým algoritmem Googlu je nyní kladen důraz na kvalitní aktualizovaný obsah. Sociální sítě Facebook, Twitter, Google+ a další pomáhají tento kvalitní obsah stránek medializovat. Maximalizujte využívání obou internetových marketingových nástrojů tak, že na každou sociální síť umístíte odkaz na aktualitu vloženou na webových stránkách vašeho hotelu. Právě kvalitní obsah je to, co vyvolá diskusi a tím se informace budou šířit dál.

Do popředí se také dostávají vizuálně orientované sociální sítě. Obsah videa je nyní největším a nejúčinnějším nástrojem využívaným v internetovém marketingu. Rozvoj jde ruku v ruce s rozvojem mobilních systémů, dostupnost WiFi a přijatelná cena za stahování dat. Využívejte pro propagaci své restaurace nebo ubytovacího zařízení alespoň ty největší portály Youtube.com a Pinterest.com.

Přizpůsobte své webové stránky prohlížení v mobilním telefonu. Obrázky a videa musí být jednoduše zobrazitelné na smartphonech a tabletech. Povědomí o hotelu a počet rezervací můžete zvýšit právě díky šíření vizuálního obsahu. Buďte kreativní, hledejte nové nápady a inspirujte se na profilech úspěšných.

Vše se neustále vyvíjí a očekává se, že mobilní aplikace časem přejdou z ruky na obličej v podobě brýlí viz Google Glass.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Google.com/glassSouvisející články:

Hotelový marketing Sociální média SEO v roce 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available