vše pro hotely a restaurace

Sedací soupravaSedací soupravy v hotelu

Pro maximální pohodlí hotelových hostů je pohodlná sedací souprava nedílnou součástí hotelových pokojů i veřejných hotelových prostor. Bez sedacích souprav se neobejdou hotely a ubytovací zařízení všech kategorií. Pohodlné čalouněné sedačky se dostávají také do čajoven, kaváren i na chodby obchodních center.

Z důvodu široké škály použití je možné vybrat sedačku různých velikostí, tvarů a použitého materiálu. V halách hotelů hosté odpočívají na luxusních sedacích soupravách, které svým designem tvoří ucelenou harmonii prostoru.

Jaké jsou požadavky na hotelové sedací soupravy?

V hotelových pokojích je kladen důraz nejen na design, ale také na účelovost. Sedací souprava v hotelovém pokoji je využívána nejen na sezení, ale v případě plné kapacity může suplovat i přistýlku. Z tohoto důvodu se do hotelových pokojů umísťují rozkládací sedací soupravy. Hlavním požadavkem je v tomto případě pohodlné lůžko, které vznikne po rozložení sedačky. Pohodlí a kvalita spánku je totiž jedním z hodnotících faktorů na internetových hodnotících systémech. Na hodnocení je závislé nejen dobré jméno hotelu, ale také výše tržeb.

Dalším požadavkem je pak snadná údržba a snadné čištění sedacích souprav.Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available