vše pro hotely a restaurace

digsen1Inspirace pro rozšíření služeb

Máte nedostatečně využité konferenční prostory a přemýšlíte, jak je maximálně využít? Pořádejte tematické večery s veřejnou projekcí, nebo si vytvořte hotelové kino. Pusťte v něm jednou nebo dvakrát týdně nějaký zajímavý film a přilákejte pravidelné diváky. Artové večery jsou stále oblíbenější. Vytvořte si vlastní ART Klub a pořádejte pravidelná setkání s nějakou zajímavou projekcí.

Jak vytvořit filmový klub?

Říkáte si nyní, že se to snadno řekne, ale hůře realizuje, protože je složité najít zajímavý film a získat autorská práva na projekci. Ve skutečnosti to není tak složité, jak si myslíte. Stačí vědět, na koho se obrátit.

Firma Digsen je držitelem licence hollywoodského studia Warner Bros. a studia Freeman pro veřejné projekce pro území České republiky. Na základě smlouvy o spolupráci vám firma Digsen za poplatek zapůjčí DVD nebo Blu-Ray nosiče pro realizaci projekce. Mohou vám také zajistit práva pro VOD systémy (Video On Demand). Z dlouhého seznamu titulů si pak už budete vybírat konkrétní filmy pro vaše tématické večery.

Další výhodou spolupráce s firmou Digsen je možnost neomezeného reprízování filmů. Záleží jenom na vás, kolikrát budete chtít daný titul promítat.

Zaujměte děti

Zapůjčené filmy nemusí být vždy jen pro náročného diváka. Chcete-li upoutat pozornost dětí vašich hotelových hostů, můžete jim v dětském koutku promítat vše od Toma a Jerryho až po Harryho Pottera. Pestrá nabídka filmů studia Warner Bros uspokojí každého diváka a všechny vaše hotelové hosty. Firma Digsen je schopna vám připravit individuální cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám.

Společnost Digsen navíc můžete využít pro tvorbu vlastních video projekcí a reklamních spotů.

Kontakt:
Digsen s.r.o.
Drahobejlova 1894/52
190 00 Praha 9
Web: www.digsen.cz
E-mail: info@digsen.cz
Tel: 773 220 553

Obrázek: Digsen logo a yodiyim

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available