vše pro hotely a restaurace

OrbitzRezervační systém Orbitz

Velké internetové rezervační systémy jsou neustále optimalizovány, aby byly uspokojeny potřeby náročných uživatelů. Výjimkou není ani americký systém Orbitz, který se v minulosti spojil se systémy eBookers, HoteluClub, RatesTogo a CheapTickets.

Díky spojenému administračnímu rozhraní je možné spravovat všechny tyto systémy najednou. Se systémem Orbitz je možné se spojit také přes Globální Distribuční Systém.

Další výhody Orbitzu?

Další výhodou napojení na Orbitz je nástroj, který umožňuje hru typu HotelConfidential a kvalitně rozšířenou možnost filtrování. Díky nástroji Big Game Hotel Finder systém umožní uživateli vyhledávat hotely v okolí stadionů a dalších atrakcí. Další funkcí je vyhledání podobného hotelu v okolí v případě, že je klientův oblíbený hotel obsazený na základě doporučení. Orbitz dále umožňuje vyfiltrovat hotely například lesbickou a gay klientelou nebo nezadanými.

Pro klienty, kteří si mohou vybrat období pro cestování nebo konkrétní dny v týdnu vytvořil Orbitz nástroje, které porovnávají ceny v určitém období a zobrazí dny v týdnu s nejnižší cenou.

Hotel Rates Heatmap zobrazuje sezonní cenové hladiny. V současné době jsou tyto nástroje poskytované pouze pro americkou klientelu, ale je pouze otázkou času, kdy je budou moci využívat všichni uživatelé internetového rezervačního systému Orbitz.

OrbitzHeatMap

Autor článku: Dana Petrunčíková Foto: Orbitz
Související články:

Internetové rezervační systémy Filtrování na rezervačních systémech Globální Distribuční Systém

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available