vše pro hotely a restaurace

Renovace webovych stranekJak zrekonstruovat webové stránky?

Nic nevydrží věčně, ani webové stránky. Čas od času je potřeba omladit design, přivést nový „vítr“ na web a probudit spící fanoušky na sociálních sítích. Zajištění nových stránek, zajímavé hry pro Facebook, vytvořit lákavý věrnostní program pro stálé klienty může být pro jednoho člověka náročné. Nesmí na nic zapomenout, protože programování dalších modulů by mohlo stránky značně prodražit.

Pokud navíc různé části projektu vytváří různé firmy, pak je na problém zaděláno. Vysvětlování a co-ordinace může být velmi stresující. Co si budeme namlouvat, domluva s programátorem je nejjednodušší přes „tlumočníka“ a čím více lidí je zainteresováno, tím častěji dochází k nedorozumění.

Pokud jste tedy dospěli k přesvědčení, že nyní je ten správný čas vytvořit nový design webových stránek, pak je ideální vytvořit pro ně rovnou 3D prohlídku, napojit je na booking engine, vymyslet a zavést věrnostní program. V ideální případě do projektu zahrňte rovnou vytvoření nové strategie pro online prodej a pro sociální sítě.

Máte pocit, že budete muset zapojit spoustu různých firem?

Není to nezbytně nutné. Využijte firmu Matelo – intoit, s.r.o., která poskytuje hotelům a ubytovacím zařízením komplexní služby. Vytvoří vám webové stránky podle nejnovějších trendů, napojí je na booking engine, která má všechny potřebné nástroje pro zadávání restrikcí, důležitých slev i pro tvorbu balíčků. Součástí bude tvorba strategie pro online marketing, díky kterému dojde nejen k navýšení návštěvnosti stránek, ale hlavně ke zvýšení počtu stálých klientů.

Zrenovujte své webové stránky a věrnostní program pomocí systému Matelo.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: ddpavumba

Související články:

Jak získat přímé rezervace online, Jak zvýšit tržby z webových stránek

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available