vše pro hotely a restaurace

Relaxacni pobytyNaučte se relaxovat

Po sezóně se s únavou setká každý z nás. Jak s ní zatočit a fungovat dál? Jak si odpočinout a načerpat ztracenou sílu dříve, než nás pohltí vyčerpání nebo dokonce vyhoření? Jediným lékem je odpočinek a relaxace. Někdy stačí jen prodloužený víkend, změna prostředí, nebo cílená samota, někdy potřebujeme speciální pomoc. Jakmile cítíte, že vám ubývá energie a vaše tělo je pod napětím, vyrazte na relaxační pobyt. Někdy stačí pár dnů, abyste se cítili jako znovuzrození.

Co je relaxační pobyt?

Relaxační pobyty jsou tím pravým řešením. Zbavte se psychické únavy i bolavých svalů. Při relaxačních pobytech o vás bude skvěle postaráno nejen maséry, ale také odbornými fyzioterapeuty. Relaxační a lázeňské pobyty pomáhají i v případech, kdy se ve vašem okolí nakupilo hodně problémů, a vy nevíte, který řešit dříve. Jsou neuvěřitelně účinné. Nejen že vás zbaví únavy, ale dovedou odbourat stres, zbaví vás depresí i špatné nálady. Správně zvolené procedury dostanou rychle z vašeho těla i toxiny. Odpočinutí budete bystřejší a výkonnější.

Jak odpočívat?

Naučte se odpočívat aktivně, uvolňovat tělo i mysl. Uvidíte, jak se dá obnovit energie a s tím přijde chuť pouštět se znovu do nových věcí. Koupele, masáže, příjemné prostředí a kvalitní strava. To všechno uvolní vaše tělo i mysl. Na relaxační pobyt jeďte do lázní. Tam vědí, jak vám pomoci. Změníte prostředí, budete mít dokonalý servis a péči. Starosti alespoň na chvíli hodíte za hlavu.

V lázeňských hotelech vědí, jak navodit uvolnění a zbavit vás bolesti a únavy. Vyberte si z nejrůznějších koupelí, zábalů a masáží. Vyzkoušejte i netradiční léčivé procedury, například medový zábal či pivní koupel. Nejde jen o vaši fyzickou stránku, relaxační pobyty pomáhají posílit duševní pohodu a tím vlastně působí na váš imunitní systém. Vždyť se také říká „ve zdravém těle zdravý duch“.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: stockimages
Související články:

Jak předejít vyčerpání, Jak vypadá vyhořeníJak přežít sezónu, Syndrom vyhoření, Lázeňské pobyty, Více věcí najednou, Umíte říkat ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available