vše pro hotely a restaurace

Kouzlo je v tapetách

Určitě mi dáte za pravdu, že spokojení zákazníci jsou základem úspěchu každého hotelu. Nejlepší reklama je totiž ta od lidí. První dojem, který na ně váš hotel udělá, je jedním z nejdůležitějších kritérií, jestli se k vám vrátí, nebo se raději porozhlédnou po něčem jiném. Vaříte skvělé jídlo a váš personál se usmívá? Gratulujeme. Máte z poloviny vyhráno. Druhou polovinu úspěchu tvoří dojem z prostředí. Za nažloutlé zdi vám body navíc nikdo nepřidá. Jak ale získat zákazníkovo „Wau“, když vstoupí do místnosti? Máme pro vás tip.

Vliesové a vinylové tapety na zeď

Odřené a špinavé zdi nikdy do módy nepřišly, zato luxusní dekorativní tapety na zeď ano. Nenabízí pouze moderní design a nepřeberné množství dekorů, ale hlavně praktičnost. Vliesové tapety jsou revoluční novinkou mezi tapetami. Vyrábí se z netkaných textilií a vinylových vláken. Jsou omyvatelné a vysoce odolné proti oděru. Jejich vysoká prodyšnost zamezuje vzniku plísní mezi zdí a tapetou. Jsou tvarově i barevně stálé a snadno se lepí i sundávají. Perfektně zakrývají vlasové praskliny ve zdivu.

Vinylové tapety navíc oproti vliesovým částečně tepelně izolují. Jsou také omyvatelné, odolné proti poškrábání i otěru. Některé druhy dokonce umožňují mechanické čištění. Jsou ideální pro zakrytí prasklin a lehkých nerovností.

Tapety vám pomohou se vzhledem místnosti, ale i s údržbou

S vliesovými i vinylovými tapetami ozdobíte zdi ve všech místnostech. Navíc skvěle vypadají a navozují tu správnou útulnou atmosféru. Nešetrní hosté vám už nebudou dělat vrásky. Polité a jinak ušpiněné zdi jsou s tapetami minulostí.

Společnost BARKOTEX pro vás vybírá luxusní, dekorativní a moderní tapety špičkových světových výrobců, jako jsou:

  • německé vliesové fototapety značky Komar
  • vliesové tapety z dílny britské značky Galerie
  • britské vliesové tapety značky Muraspec
  • vliesové tapety italské značky VERSACE
  • vinylové tapety holandské značky BN international

Vybírejte z obrovského množství dekorů, barev a materiálů, které BARKOTEX nabízí. Navštivte specialisty v oboru na pobočkách a developerských centrech v Praze, Brně a Hradci Králové.

BARKOTEX lepí tapety i v Hiltonu

Vstávají vám vlasy na hlavě při pomyšlení, že lepíte tapety po celém vašem hotelu? Žádný strach. BARKOTEX se postará i o profesionální nalepení vašich nových tapet.

Máte krásné zdi, ale podlaha už není to, co bývala? Ani to není pro BARKOTEX problém. Na nové podlahové krytiny včetně instalace jsou také připraveni. Vybírejte mezi kobercem, dřevěnou nebo vinylovou podlahou. Jejich služeb už využily vyhlášené mezinárodní hotelové řetězce jako Marriott, Four Seasons, Rezidor Hotels, Hilton aj.

Zaměřte se na zákazníkův první dojem a oblékněte své zdi do luxusních a čistých tapet. Investujte do spokojenosti vašich zákazníků. Budou se k vám rádi vracet.

Kontakt:

BARKOTEX PRAHA spol. s.r.o.

Poděbradská 777/9a – objekt Nová Harfa
190 00 Praha 9 – Vysočany
Tel.: 241 443 350
E-mail: info@barkotex.cz
Web: www.barkotex.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available