vše pro hotely a restaurace

Pravni sluzbyJak vybrat právnickou kancelář

Každý hotel nebo restaurace potřebuje čas od času právní poradenství. V běžné hotelové praxi je legislativa složitá. Občas potřebujeme poradit i při uzavírání smluv s hotelovými partnery. A neznalost právních norem a zákona nikoho neomlouvá. Neznat své povinnosti často znamená koledovat si o pokutu nebo jiný postih.

Jak vybrat pro svůj hotel toho správného právníka?

Dobrý advokát je od toho, aby radil jak postupovat v případě soudního sporu. Také od toho, aby poradil, zda má cenu se do soudního sporu vůbec pouštět. Advokát musí hlídat změny v legislativě a včas vás o nich informovat. Přesný návod jak si zvolit toho správného advokáta pro svůj hotel neexistuje, ale podle referencí zjistíte, zda je daná advokátní kancelář pro vaše potřeby ta správná. Budete-li si vybírat advokátní kancelář, nezaměřujte se jen na ty největší a nejdražší. Hledejte specialisty v oboru.

Získejte reference

Určitým ukazatelem kvality právních služeb advokátní kanceláře jsou nezávislé reference. Jestliže hoteloví hosté se rozhodují na základě referencí druhých, proč bychom neměli jednat stejně? Díky relevantní klientské zpětné vazbě si můžete udělat obrázek o tom, jaké služby a s jakým výsledkem advokátní kancelář poskytuje. Sledujte také publikaci odborných článků dané kanceláře. Tyto odborné články vám napoví, zda konkrétní advokát ví, o čem píše a zda dokáže srozumitelně komunikovat a poskytovat hodnotné informace.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Stuart Miles
Související články:

Airport transfer, Kamerové zabezpečení hotelu, Outsoucovaní řemeslníci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available