vše pro hotely a restaurace

airport transferTransfer z letiště Praha

Přepravu osob z letiště i na letiště zajišťuje každá hotelová recepce i concierge. Byla doba, kdy většina hotelů a hotelových společností měla své hotelové limuzíny, dnes je se pro tuto službu využívá převážně outsourcing. Hotelům tak odpadá starost o technický stav vozidla, školení řidičů a celá řada dalších nepříjemností jako jsou technické prohlídky vozidel a podobně.

Externí dopravní společnosti poskytují hotelům plně hodnotné služby. Nejen že zajistí luxusní a plně funkční automobil a řidiče, ale součástí vybavení limuzíny je také televize a minibar. Automobily mají magnetické vyměnitelné logo na dveřích, což umožňuje firmě spolupracovat s více hotely a současně každý z nich důstojně reprezentovat.

Jak transfer objednat?

Máte-li jako hotel smlouvu s firmou poskytující transfery z letiště a na letiště, pak stačí, když jim recepce zašle jméno hosta, číslo letu a čas příletu a řidič pak klienta po příletu vyzvedne v letištní hale. Pro identifikaci drží v ruce cedulku se jménem hosta a popřípadě i logem hotelové společnosti. Smluvní ceny jsou v současné době už také velmi přijatelné a platby se fakturují buď týdenně nebo i měsíčně. Celá řada hotelů také využívá běžné taxi služby. Klient pak platí přímo řidiči vozidla.

Transfer hromadnou dopravou

Kupodivu celá řada klientů využívá i městskou hromadnou dopravu. Ze stanice metra Zličín se hoteloví hosté dostanou na letiště autobusovou linkou č. 100, s otevřením nových tras metra A jezdí autobus č. 119 nově ze stanice Nádraží Veleslavín.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Mercedes Benz

Související články:

Kamerové zabezpečení hotelu, Outsoucovaní řemeslníci


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available