vše pro hotely a restaurace

Pobyty v laznichOzdravné pobyty v lázních

Stojíte celé dny na recepci nebo v restauraci a trpíte bolestmi nohou a zad? Jestli se k tomu ještě občas přidají závratě a žaludeční potíže, pak jste unaveni a potřebujete si od všeho odpočinout – zbavit vaši mysl i tělo škodlivin, napětí a stresu, které jsou příčinou. Pokud už nezabírají běžné cviky na protažení, pak určitě pomohou masáže a rehabilitační procedury. Naštěstí je v naší zemi obrovské množství lázeňských středisek a hotelů, kde se o vás bude starat zkušený personál. A nejsou to zdaleka jen světoznámé lázně jako Karlovy Vary, Mariánské nebo Františkovy, které jsou v sezóně pro člověka s průměrnou nebo podprůměrnou mzdou cenově nepřijatelné.

Dnes je možné vybírat lázeňské pobyty i v ostatních lázních a lázeňských domech, které nejsou světoznámé, ale služby poskytují na nejvyšší úrovni. Pobyt v nich cenově přijatelný a stejně účinný. Dny plné relaxace a kvalitních léčebných procedur poskytují například lázně Jáchymov nebo Luhačovice. Lázeňské procedury s vaším tělem udělají skutečné divy!

Podle čeho si však lázeňský pobyt vybrat?

Prvotním rozhodnutím musí bezpochyby být cíl, kterého chcete celým pobytem dosáhnout. Na začátku je třeba se rozhodnout, co vše chcete v rámci své dovolené nebo víkendu absolvovat a jaký je váš nejpalčivější zdravotní problém. Prakticky všechny resorty jsou zaměřené na nemoci pohybového ústrojí a celkovou regeneraci organizmu.

Máte pocit, že jsou lázeňské pobyty nabízené na internetu nepřehledné a kvůli jejich množství nedokážete zvolit ten pravý? Stanovte si předem cíl a důvod cesty, pak filtrujte podle těchto svých požadavků. Zaškrtněte kritéria dovolené, která jsou pro vás důležitá, a pak si již jen vyberte. Nebojte se využívat slevové systémy.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Ambro
Související články:

Lázeňské pobytyLázně JáchymovLázně Luhačovice, Vířivé vany,, Jak na bolesti zad, Slevové systémy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available