vše pro hotely a restaurace

Nový web pomáhá servírovat informace novinářům srozumitelně

V branži hotelů a restaurací by odpověď na otázku měla být vždycky kladná – vždyť gastronomie a ubytování patří k důležitým odvětvím podnikání, se kterým má navíc každý nějakou zkušenost. A pro média jde o vděčné téma.

V hotelu nebo restauraci se pořád něco děje a pokud sledujete, o čem novináři píší, určitě dokážete ve vlastním podniku najít dostatek zajímavých námětů. Posílejte je novinářům v regionu, kde působíte – nic kromě vlastního času to nestojí a z vás se stává viditelný odborník. Na webu najdete zdarma spoustu užitečných rad, jak napsat tiskovou zprávu.

Tiskovázpráva.online nahradí vašeho tiskového mluvčího

Když chcete mít jistotu, že vaše zpráva obsahuje všechno, co novináři potřebují, můžete vyzkoušet novou službu Tiskovázpráva.online, která odstartovala v polovině června. Je určená firmám a podnikatelům, kteří vydávají tiskové zprávy, ale nemají vlastní tiskové oddělení nebo specialistu public relations.
„Tiskovka patří mezi základní nástroje komunikace s médii. Pro profíka je její napsání hračkou, ve firmách ale často komunikaci řeší obchodní manažer nebo asistentka vedení – a právě jim chceme poskytovat odbornou podporu,“ říká Zdeněk Fekar, obchodní ředitel společnosti e.vox, která provozuje nový servis.

Až do konce září platí zaváděcí ceny

Klient po zaslání vlastní tiskové zprávy dostane rady, jak ji doplnit nebo upravit, aby splňovala očekávání novinářů. Doporučení dostane klient standardně do 24 hodin, využít může i expresní službu s reakcí do dvou hodin. Až do konce září nabízí online služba prvním zákazníkům zvýhodněné zaváděcí ceny. Standardní jednorázové využití služby tak vyjde na 990,- korun + DPH, v nabídce jsou i cenově úsporné balíčky předplatného.

Garantem služby je Zdeněk Fekar, který jako ekonomický novinář psal o marketingu, médiích, maloobchodu a službách (včetně hotelnictví a gastronomie) v redakcích deníků Mladá fronta Dnes a Lidové noviny, v týdenících Strategie, Profit a Euro či v online deníku Peníze.cz.

Marketingová flotila e.vox poskytuje služby v oboru marketingových komunikací. Kromě poradenství v oblasti public relations a vztahů s médii píše tiskové zprávy, letáky, časopisy, newslettery pro zákazníky, dodavatele i jiné cílové skupiny, a postará se i o firemní sociální sítě, webové stránky nebo video.

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available