vše pro hotely a restaurace

Penzion Strnadovský mlýn u Sedlčan

Penzion Strnadovský mlýn je ideálním místem pro přípravu a konání vaší svatby. Díky své poloze a umístění v nádherné středočeské přírodě, v údolí potoka, obklopen nedotčenou přírodou skýtá ideální podmínky pro nerušenou svatbu a svatební oslavy. V prostorách restaurace, pod širým nebem, či v party stanu je možné organizovat jak kompletní svatební hostinu, tak i následnou oslavu a raut.

Zkušení kuchaři i personál se vám budou věnovat jak při návrhu svatebního menu, při jeho přípravě, tak i během rautu a hostiny.  Strnadovský mlýn zajistí také kompletní svatební výzdobu, svatební dorty a další služby podle vašich požadavků. Penzion je certifikován Svazem venkovské turistiky penzion ***. Rodinnou atmosféru vytváří příjemný personál a vše doplňuje tiché a klidné prostředí a čistý vzduch.

Maximální možná kapacita lůžek pod střechou je až 50 osob ve třech budovách včetně pokoje pro novomanžele na Staré Mlýnici. Pořádek, čistota, hygiena a teplo na pokojích je samozřejmostí. Televizi zde však nečekejte. Pokud se neobejdete bez kontaktu s okolním virtuálním světem, můžete se zdarma připojit k dostatečně svižnému internetu pomocí WiFi.

Dále je zde možné kempovat v podstatě bez kapacitního omezení na upravených přilehlých loukách. Žádné sociální zařízení není přímo na pokoji, zato v dostatečné míře v každé budově, a to i v kempu. Slušná domácí zvířátka se zde mohou také bez problému ubytovat.

Penzion Strnadovský mlýn se těší na vaši návštěvu.Strnadovský mlýn

Kontakt:

Strnadovský mlýn
Vršovice 1
264 01 Sedlčany
okr. Příbram

Tel: 318 877 223
e-mail: mlyn@strnadovskymlyn.cz
web: www.strnadovskymlyn.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available