vše pro hotely a restaurace

Hotel Michal ZimaPenzion Pašta je připraven na zimu

Penzion Pašta (původně tříhvězdičkový hotel Michal) v Orlických horách právě zakončil letní sezónu, která byla dlouhá díky krásnému počasí, slunečnému podzimu a pěknému okolí Orlických hor. Říčky jsou oblíbeným místem pobytu nejen turistů, ale také cyklistů, kteří zde navštěvují historické památky, zámky a válečná opevnění. Vyhlídka na Zakletém vrchu láká tím, že je možné na ni vylézt, ale také se nechat vyvézt sedačkovou lanovkou s možností přepravy jízdních kol.

V tomto období se již Říčky v Orlických horách připravují na zimní provoz. Nově nakoupená sněžná děla doplnila flotilu sněžných děl nakoupených v loňském roce, kdy proběhla náročná výstavba celého systému zasněžování. SKI Klub Říčky investuje do nových rolb nejen na úpravu sjezdovek, ale také na úpravu běžeckých tratí v celkové délce okolo 50 kilometrů. Investují také nezanedbatelné částky do bezpečnostních a ochranných prvků pro lyžaře. Za to jim patří obdiv a chvála.

Penzion také očekává první lyžaře. Všechny pohodlné a plně vybavené pokoje jsou připraveny stejně tak jako restaurace a kuchyně. Pro vaši večerní relaxaci je připraveno dobré víno v hotelové restauraci. Pan šéf kuchař je v báječné kondici a těší se, až vám bude moci předvést své kulinářské umění. Připravena je i sauna a zabezpečená lyžárna.

V ceníku pobytů najdete nově zvýhodněné balíčky pobytů delších než 5 nocí a zvýhodněný vstup do sauny. Byla obnovena spolupráce s maséry, kteří jsou také připraveni vás hýčkat stejně jako celý personál hotelu.

Objednejte si pobyt v  Orlických horách ještě dnes.

Těší se na Vás majitel pan Michal Pašta se svým týmemHotel Michal

Kontakt:

Penzion Pašta***
Říčky v Orlických horách 233
517 61

Tel: 607 747 333
e-mail: hotelmichal@hotelmichal.cz
www.penzionpasta.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available