vše pro hotely a restaurace

penzion avionikaPenzion Avionika Krušné Hory

Penzion Avionika se nachází v horské obci Kovářská v lesích nedaleko nejvyšších vrcholů Krušných hor. Léto je zde zajímavé pro milovníky turistiky a cykloturisty, zima nabízí vyžití pro lyžaře všech úrovní.

Penzion nabízí ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí každého pokoje. Na pokoj je možno zapůjčit TV s digitálním příjmem. WiFi je na pokojích zdarma. Součástí penzionu je stylová restaurace s pizzerií a relaxační centrum. V penzionu lze pořádat i firemní akce, oslavy či svatby.

Restaurace je otevřena po celý den a nabízí jak tradiční česká jídla, krušnohorské speciality a více než 20 druhů pizzy.

Jaké další vybavení a služby penzion poskytuje?

V relaxačním centru je finská suchá sauna (max. 8 osob), parní box a možnost relaxačních i sportovních masáží. Služby relaxačního centra jsou za poplatek. Pro děti jsou v penzionu připravené hračky, stavebnice, malířský koutek a zahrada s hřištěm, stolním tenisem, trampolínou, ohništěm a grilem. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem.

Ubytovaní hosté penzionu navíc obdrží bonusové kartičky, které pak mohou uplatnit ve Sport Centru Klínovec, které zapůjčuje horská kola, koloběžky, lyžařské vybavení nebo provozuje lyžařskou školu.

V pezionu Avionika je také úschovna kol a lyží a konferenční místnost pro 25 osob. Koupání je možné v menším krytém bazénu v hotelu Nástup (8 km), ve venkovní aqvaparku v Klášterci (20 km) nebo v AquaParku v Marienbergu (20 km – Německo). Lyžuje se na Klínovci (6 km), v Oberwiesenthalu (6 km), na Měděneci (8 km) nebo v Loučné (8 km).wellnes avionika

Kontakt:

Penzion AVIONIKA
Dukelská 47
431 86 Kovářská
Tel: +420 720 756 506
e-mail: ubytovani@penzionavionika.cz
web: www.penzionavionika.cz

 

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available