vše pro hotely a restaurace

Portál GastroJobs.cz v novém

Největší pracovní portál v oblasti gastronomie má nový responzivní web. Inovace se dotkla nejen designu, ale také filtrování a dalších důležitých funkcí. Tento specializovaný pracovní portál je určený především pro zaměstnance a zaměstnavatele z oblasti hotelnictví a gastronomie.

Nová verze je rozšířena o možnost filtrování inzerátů z dalších oblastí cestovního ruchu a zejména o filtrování inzerátů práce v řadě evropských zemí. Další filtrace inzerátů je možná podle druhu pracovního poměru, pozice, společnosti, lokality a podobně.

Portál umožňuje přímé zacílení a umožňuje tak efektivně oslovovat vhodné uchazeče a nabízet relevantní nabídku práce a pracovních pozic. Inzerát lze vyladit podle firemní identity a inzerentům poskytuje nejen statistiky návštěvnosti jednotlivých inzerátů, ale i možnost optimalizace inzerátu na klíčová slova přímo související s pozicí a tím přesně zacílit na správného specialistu pro váš hotel nebo odborníka pro vaši restauraci.

GastroJobs.cz umožňuje inzerentům vložit inzerát ve dvou jazycích a předplatit si TOP pozici, což je výhodné zejména, pokud se snažíte obsadit pracovní místo co nejdříve. Administrativní část pro vytváření pracovních nabídek je jednoduchá a velmi intuitivní a byla vylepšena i funkce sdílení inzerátu na sociálních sítích. Pro vytvoření inzerátu není potřeba manuál ani jakékoliv školení.

Co na portále Gastrojobs.cz najdou zájemci o práci?

Zájemci o pracovní zařazení na portále GastroJobs.cz najdou pomocí filtrování veškeré potřebné informace o pracovních pozicích, včetně informace o stáří inzerátu a kontaktu na osobu zodpovědnou za nábor pracovníků. Na pracovní nabídku lze reagovat ihned zasláním životopisu a motivačního dopisu, které lze jednoduše v administrační části uživatelů vytvořit. 

Rozsah tohoto specializovaného pracovního portálu je jedinečný. Inzeráty oslovují nejen profesionály, ale i nové talenty a studenty v oboru gastronomie hledající stáž, praxi či brigádu.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: GastroJobs.cz

Související články:

Největší oborový pracovní portál GastroJobs.cz, Kam směřuje GastroJobs.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available