vše pro hotely a restaurace

Booking Now LogoAplikace Booking Now

Největší rezervační systém Booking.com se chystá zveřejnit online aplikaci pro Apple Watch. Aplikace Booking Now, je první a jediná cestovní aplikace, která uživatelům umožní rezervaci pobytu přímo ze svého Watch. V aplikaci je k dispozici více než 625.000 ubytovacích zařízení ve více než 75.000 místech. Díky použití nové Apple technologii “forcetouch” budou klienti nyní schopni vybrat a rezervovat nejbližší příslušný hotel velmi jednoduchým způsobem.

Prostřednictvím aplikace mohou lidé také rezervaci měnit a upravovat. Mezi další funkce patří možnost uložit polohu vybraného hotelu, jakož i turn-by-turn navigaci, která je nasměruje k hotelu. Watch aplikace si pamatuje číslo pokoje po celou dobu pobytu a také umožňuje ohodnotit servis při check-inu.

Co na to designer Bookingu?

Stuart Frisby hlavní designer Bookingu říká: “V Booking.com klademe důraz na jednoduché vyhledávání a jednoduchý proces rezervace, bez ohledu na to, jaké zařízení klient používá. Spojení Booking Now a Apple Watch je další kapitola v našem vytrvalé úsilí inovovat. Díky integraci nejnovější technologie jsme schopni zjednodušit proces rezervace i další procesy, které umožňují uživatelům zajistit si ubytování s dokonalou lehkostí. Aplikace Booking Now pro Apple Watch je navržena tak, aby splňovala požadavky a uspokojila dnešní poptávku. Zároveň nabízí jednoduchou a na míru vytvořenou funkci – nejlepší, jakou kdy osobní počítač měl. 96% cestovatelů souhlasí s tím , že technologie umožnila snadnější cestování, 85 % souhlasí, že rezervace na cestách jsou tak snazší mohou být i více spontánní; ale 67% by raději snížilo na cestách svůj čas strávený on-line. Tato aplikace přináší to nejlepší z obou – uživatelé mohou dělat méně získat více.“

Co z toho vyplývá?

Největší internetové rezervační systémy reagují na neustálý nárůst uživatelů mobilních zařízení, proto my musíme také.

Už máte webové stránky optimalizované pro mobilní zařízení?

Autor: Dana Petrunčíková  Zdroj: Booking.com Logo: Booking Now by Andrew Van HyfteSouvisející články:

Rezervační systémy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available