vše pro hotely a restaurace

HolidayInnBrnoFIREMNÍ WEB ROKU 2013

Ve 12. ročníku největší soutěže v oblasti digitálního marketingu v ČR získaly stránky www.hibrno.cz titul FIREMNÍ WEB ROKU 2013 v kategorii CESTOVNÍ RUCH. V neoficiálním žebříčku podle získaného počtu bodů napříč kategoriemi se umístil také na předních místech.

Do soutěže WebTop100 se přihlásilo 200 projektů, které hodnotilo 51 expertů. Odborná porota byla složená ze špičkových odborníků na jednotlivé oblasti digitálního marketingu a hodnotila projekty podle pečlivě určených kritérií. Při vytváření struktury poroty a metodiky bylo hlavním cílem dosáhnout toho, aby hodnocení jednotlivých webů bylo maximálně objektivní a zároveň bylo možné vzájemně porovnat firmy ze zcela rozličných oborů.

„Nové webové stránky jsme spustili na jaře k 20. výročí otevření hotelu“ upřesňuje ing. Beatrice Vojtková, generální ředitelka hotelu Holiday Inn Brno. „Vítězství nás mile překvapilo a jsme rádi, že investované úsilí i prostředky se zúročili. Dle ohlasu našich hostů i statistik návštěvnosti můžeme být se zpracováním našich webových stránek hrdě spokojeni, a to jak po technické, tak i grafické stránce.

Tvůrci webu, firma Giant Interactive, přistupují ke klientovi velmi citlivě, naslouchají potřebám, dosavadním zkušenostem a postřehům zákazníka. Dokážou vytvořit synergii up-to-date technických parametrů webů s individuálními specifiky oboru, ve kterém klient podniká. Všichni víme, že prodej služeb v cestovním ruchu, kam spadá i hotelnictví, není lehké předat na “studenou obrazovku”.“

BRNO INN, a.s.
Holiday Inn Brno
Křížkovského 20
603 00 Brno
www.hibrno.cz

Člen skupiny Veletrhy Brno, a.s.

Kontakt:
Petr Kmetík
email: fom@hibrno.cz
tel. 604 511 357

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available