vše pro hotely a restaurace

Odbourejte stres pomocí EFT

V hotelových a gastronomických službách je obvyklá vysoká pracovní zátěž, stres a vyčerpání zaměstnanců. Neustálá aktivita, neustálý kontakt s lidmi, nutnost být neustále ve střehu, řešit všechny problémy průběžně – to všechno má negativní dopady na fyzické i psychické zdraví a kondici lidí pracujících v tomto odvětví. Nejúčinnějším způsobem, jak čelit stresu je metoda EFT (Emotional Freedom Techniques) u nás pojmenovaná jako Techniky Emoční Svobody.

Jak může metoda EFT pomoci?

Asi není žádnou novinkou, že existují na lidském těle nervové body, jejichž stimulace napomáhá aktivovat ta správná centra nervové soustavy a ulevit od napětí. Toho využívá zejména akupresura a akupunktura. S nejdůležitějšími z těchto bodů pracuje i metoda EFT. Kromě stimulace odpovídajících bodů lehkým poklepem (žádné jehly) využívá metoda EFT též principů neurolingvistického programování (NLP).

Výsledkem je to, že slova nás programují, a ve spojení s uvedenou stimulací příslušných bodů dokáží doslova přeprogramovat naše podvědomé programy, které způsobují, že na pracovní vytížení reaguje náš organismus vyčerpáním a napětím.

I při vysokých výkonech potom zůstává člověk v pohodě a své úkoly zvládá snáze. Výsledek se nedostaví ze dne na den. Je to dlouhodobější trénink.

Jaká je účinnost metody EFT?

Metoda EFT vykazuje nejvyšší účinnost, ze všech soudobých metod. Dokonce několikanásobně vyšší než hypnóza. V některých případech už po prvním sezení pociťují nadějnější klienti změny k lepšímu.

I ti méně nadějní klienti pociťují takové změny nejpozději po třech sezeních a v návaznosti na změny uvnitř se po několika měsících začínají proměňovat k lepšímu i životy klientů. Ti, kdo na sobě pracují dlouhodobě, po několika letech svoje životy nepoznávají a je pro ně těžko uvěřitelné, že ještě před pár lety žili, tak jak žili.

Zbavte se stresu efektivně pomocí metody EFT.

Kontakt:

Mgr. Petr Volšík
Sokolovská 2170/161
Praha, 180 00
Web: www.eft-efektivne.cz 
E-mail: petr.volsik@gmail.com 
Tel.: 604 825 929

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available