vše pro hotely a restaurace

Vysetreni znamenekJak lepším vzhledem zvýšit své sebevědomí

Ať už stojíme celý den v hotelové recepci nebo běháme v restauraci, všichni máme jedno společné. Klient se na nás dívá a vidí, jak vypadáme. Pravidelná denní hygiena, péče o pleť, vlasy, dutinu ústní atd. je samozřejmostí. Některým z nás však navíc ještě komplikují život pigmentové skvrny, mateřská znaménka, výrůstky na kůži, nežádoucí chloupky, jizvičky po akné a celá řada dalších problémů, se kterými si sami neporadíme a musíme vyhledat odbornou pomoc.

Co dělat, když se nám na obličeji nebo těle něco takového objeví?

V prvé řadě je potřeba vyhledat odborného lékaře. Zákroky se v dnešní době provádějí laserovou i další technikou. Ta pomáhá nejen v odstraňování znamének a chloupků, ale také při omlazování pleti, vyhlazování vrásek, jizev, rozšířených žilek, ohně, pigmentací, tetování, i při léčbě akné a křečových žil, ale i chrápání.

Kde pomoc hledat?

Klinika Laserplastic se nachází na romantickém místě Prahy – v Platnéřské ulici. Špičkově vybavené operační sály, konzultační a zákrokové místnosti, dovolují uspokojit všechny zájemce o širokou nabídku z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie, laserových výkonů, cévní chirurgie a zejména moderních liposukcí.

O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků pod vedením MUDr. Marty Moidlové, jejich asistentů a zdravotních sester. Klinika disponuje kompletní škálou laserů předních světových výrobců. Každý z nich je vysoce specializovaný na určitou problematiku.

Na klinice se také provádí laserová liposukce, která je šetrnější a efektivnější než liposukce klasická. Moderní postupy kliniky Laserplastic pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.LaserPlastic

Kontakt:

Laser Plastic
Klinika laserové a estetické dermatologie
a plastické chirurgie
Platnéřská 11
110 00 Praha 1

Tel.: 726 860 082
E-mail: moidlova@moidlova.cz
Web: www.laserplastic.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available