vše pro hotely a restaurace

?????Vyzkoušejte blahodárné účinky

První písemná zmínka o Luhačovicích je z roku 1412, ale první stopy osídlování této oblasti vedou až do 7. století. Rod Serenyiů, který vlastnil zdejší pozemky od roku 1629, si začal uvědomovat léčivou sílu zdejších pramenů. Jednotlivé prameny začal tento rod od konce 18. století upravovat, tak aby byly přístupné a snadno využitelné pro podnikání. Kladné odborné posudky a lékařské zprávy měly za následek rozmach lázeňství v tomto městě.

K léčbě jakých onemocnění se luhačovické minerální prameny využívají?

15 minerálních pramenů se využívá k léčbě cukrovky, nemocí dýchacího, oběhového a pohybového ústrojí. Dále se požívají k podpůrné léčbě onkologických a nervových onemocnění. Všechny Luhačovické prameny mají vysoký obsah minerálních látek a vynikající proplynění oxidem uhličitým považovány za jedny z nejúčinnějších léčivých vod v Evropě.

Co je cílem lázeňské léčby?

Cílem lázeňské léčby je dokončit léčebný proces a zmírnit zdravotní potíže. Lázeňská léčba využívá blahodárných účinků přírodních léčivých vod a příznivého klimatu v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Probíhá pod dohledem lékaře podle jím předepsaného individuálního léčebného programu.

Z výše uvedených důvodů je většina hotelů a ubytovacích zařízení přizpůsobena svým zařízením a provozem těmto účelům. Největší luhačovické hotely mají vlastní lékaře, fyzioterapeuty, zdravotní a dietní sestry i balneo vybavení. Restaurace poskytují 5 druhů základních diet, podle individuálních požadavků také dietu bezlepkovou a s omezením tuků.

Ubytování je poskytováno v různých kategoriích a třídách, podle finančních možností klientů. Lázně také poskytují dodatečný výběr služeb od léčebných a relaxačních pobytů, přes rodinné pobyty až po wellness víkendy.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Logo Lázně LuhačoviceSouvisející články:

Wellness pobytyLázně Jáchymov, Ubytování v Luhačovicích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available