vše pro hotely a restaurace

Lazenske pobytyVíkendový pobyt v lázních

Neustále pečujeme o naše hosty. Nechme také někdy ostatní pečovat o nás! Práce v hotelu a v restauraci je zejména v sezóně velmi náročná a stresující. Proto je potřeba kvalitně odpočívat a relaxovat, abychom předešli vyčerpání a syndromu vyhoření. Lázeňské pobyty nebo wellness víkendy jsou oblíbenou příležitostí, jak se zbavit pracovního napětí a únavy. Navíc se jedná o skvělou příležitost jak si zpestřit volné dny a současně posílit své zdraví. Správně zvolený balíček služeb dovede zatočit i s bolestí zad a pohybového ústrojí, jehož počátek pramení z dlouhodobého stání či sezení.

Wellness pobyty a víkendy jsou dnes k dostání za vynikající ceny. Nebojte se využít různé slevové vouchery. V dnešní době jsou již slevové systémy natolik prověřeny, že je velmi nízká pravděpodobnost, že byste narazili na podvodníky, kteří od vás vezmou peníze, ale hotelu nezaplatí.

Na co se zaměřit při výběru lázeňského pobytu?

  • Volte hotel v lázeňském městě, kde mají zkušenosti a zaměstnávají zkušené fyzioterapeuty a maséry
  • Prostudujte pozorně, jaké lázeňské procedury jsou zahrnuty v ceně balíčku a jaké si můžete objednat zvlášť
  • Doplňkové služby wellness hotelů jsou často také velmi zajímavé
  • Stravování je v balíčku také přesně stanoveno, pokud máte speciální dietu (např. bezlepkovou), informujte o tom hotel ještě před příjezdem
  • Počet nocí nebo dnů zahrnutých v balíčku může být zavádějící pro ostatní. Pro nás (zaměstnance hotelů) je tato informace jasná
  • Zjistěte si možnosti aktivního odpočinku – služby jako úschovna jízdních kol a podobně

Víkendové pobyty jsou v dnešní době opravdu oblíbené a není se ani čemu divit. Kromě pohodové atmosféry se můžete těšit i na lázeňské a relaxační procedury, které očistí nejen vaše tělo, ale i duši. Rezervujte si pobyt v lázních a nechte se chvíli hýčkat stejně, jako jsou hýčkáni vaši hoteloví hosté. Pokud budete dobře vybírat, nevyšplhá se konečná částka ani přes tři tisíce korun.

Zakoupený lázeňský víkend samozřejmě nemusíte nutně využít pouze od pátku do soboty. Víme, jak to v hotelech chodí – záleží na obsazenosti. Stačí se zeptat na volný termín, zjistit zda budou voucher akceptovat i v pracovní dny a udělat si rezervaci. Díky lázeňskému pobytu se skvěle uvolníte a načerpáte ztracenou energii. Do hotelu, ve kterém pracujete, se pak vrátíte odpočatí a na vašich výkonech to bude určitě znát.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: imagerymajesticSouvisející články:

Wellness pobyty, Lázně Jáchymov, Lázně Luhačovice, Vířivé vanyJak na bolesti zad

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available