vše pro hotely a restaurace

Konferencni technikaTechnické vybavení konferenčních sálů

Hotely, které mají velké konferenční sály obvykle disponují i konferenční technikou a personálem, který ji zapojí podle požadavků klienta. Co dělat, když jste hotel s jedním sálem, který využíváte obvykle pro svatební hostiny a přijde k vám objednávka na kongres nebo konferenci? Řešením je outsoucing. Dnes již celá řada firem konferenční techniku nejen půjčuje, ale poskytuje také celou řadu služeb s tím související.

Jaké služby poskytují?

Takové firmy obvykle realizují kongresy a konference po celé ČR, takže za vámi mohou kamkoliv dojet a techniku nainstalovat. Mezi standardní služby patří zajištění projekce, mikrofonů a ozvučení, osvětlení, i tlumočení, pro které dodají potřebné tlumočnické vybavení včetně tlumočnických kabin. Řada takových firem také zajistí audio a video záznam celého programu konference pro následné zpracování a použití.

Firmy zajišťující konferenční techniku často zajišťují i grafické zpracování plánků a set-upů prostor. V rámci projektu vyčlení jednoho projektového manažera nebo technika, který komunikují s jedním nebo dvěma pracovníky v hotelu, kteří zodpovídají za průběh akce.

Nejnovější technologie

Další výhodou externí firmy pro zajištění technické stránky konference je jejich přehled v nejnovějších technologiích v oblasti projekce, speciálních efektů, videa a dalších nosičů informací.  Ruku na srdce hoteloví přátelé. Kdo z vás sleduje vývoj konferenční techniky a neustále pořizuje do hotelu nejnovější přístroje?

Konferenční techniku si lze u specializovaných firem pronajmout jednorázově na konkrétní akce, ale i dlouhodobě.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: Artur84Související články:

Outsourcing, Kamerové zabezpečení hotelu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available