vše pro hotely a restaurace

newlogic logoZaměřte se na výkonnostní marketing

Máte kvalitně optimalizované stránky, prezentujete se na všech dostupných online prodejních kanálech a komunikujete s klienty na sociálních sítích? Je vaše odpověď ANO? Pak věřte, že k tomu, abyste maximalizovali tržby svého hotelu nebo restaurace, to nestačí. Už nestačí získat na webových stránkách a online prezentacích jen návštěvnost, je potřeba návštěvníka konvertovat v zákazníka. Čím více návštěvníků konvertujete, tím lépe.

Co Vám ukazuje konverzní poměr?

Konverzní poměr webu ukazuje, nejen to, jak atraktivní jsou nabízené služby, ale také to jak jsou uživatelsky přívětivé vaše webové stránky. Vysoká návštěvnost s nízkým konverzním poměrem a vysoká míra okamžitého opuštění ukazuje, že se řada návštěvníků dostala na stránky jenom omylem.

Konverzní poměr je navíc snadno měřitelný zejména u zvyšování konverzí pomocí PPC kampaní. Nevíte-li si rady , požádejte o pomoc odborníky.

Kreativní studio a marketingová agentura NewLogic se specializuje na pomoc hotelům a restauracím nejen s vytvořením nových webových stránek a napojením na booking engine, ale také na maximalizaci výnosu z nich.

Jaké služby poskytuje NewLogic?

• Branding – company identity
Online marketing – SEO, Linkbuilding
• Kompletní marketing pro hotely a penziony
• Marketingovou komunikaci – E-mailing
Reputation Management
• Tvorbu profilů na sociálních sítí a jejich správu
• Online reklamní kampaně
Nastavení a správu PPC kampaní
• Nastavení analytických nástrojů a reporting
Nastavení a měření konverzního poměru

A to není všechno. Digitální agentura NewLogic pro vás zajistí kvalitní a profesionální fotografie pro vaši fotogalerii, pomůže vám budovat databázi kontaktů vašich klientů, kterou pak využijete pro zasílání Newsletterů nebo pro získávání recenzí od spokojených klientů.

Neztrácejte čas odepisováním na recenze na Bookingu a Tripadvisoru. Ponechte vše profesionálům v oblasti internetového marketingu z firmy NewLogic a věnujte se raději naplno svým hostům.

Kontakt:
New Logic Studio s.r.o.
Plzeňská 205
150 00 Praha 5

Tel: 222 961 432
e-mail: info@newlogic.cz
web: www.newlogic.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available