vše pro hotely a restaurace

dobry udrzbarÚdržba hotelu a restaurace

Velké hotely zpravidla zaměstnávají řemeslníky a údržbáře na hlavní pracovní poměr. Malým hotelům, penzionům a restauracím se údržbář na plný úvazek nevyplatí. Přesto je potřeba neustále měnit žárovky, čistit neodtékající odpady, malovat pokoje, čistit koberce nebo opravovat nábytek.

Malíři, lakýrníci, truhláři, elektrikáři, instalatéři, topenáři a další odborní řemeslníci jsou v hotelu potřeba neustále, třeba jenom na pár hodin denně.

Proč hledat řemeslníka?

Řada hotelů tento problém řeší tak, že uzavře smlouvu s nějakou velkou společností na údržbu budovy, která podle potřeby zajistí přítomnost technika. Dalším vhodným řešením pro menší hotely, penziony a restaurace jsou nejen služby konkrétních technických odborníků, ale výhodné jsou služby hodinového manžela, kdy jeden řemeslník ovládá více profesí.

Jak a kde najít dobrého řemeslníka?

Sdružení Volej Ferdu je příkladem společnosti, která sdružuje kvalitní řemeslníky několika profesí. Všichni řemeslníci jsou všestranní. Stačí, když jim předáte seznam závad nebo fotografie rozbitých dílů a součástí a ostatní již zařídí sami. Navíc jsou všichni velmi dobře hodnoceni svými klienty na hodnotícím systému NejŘemeslníci.

Kontakt:

Marek Liba
Husitská 344/63
130 00 Praha 3-Žižkov

Tel: +420739016699
mail: ferda@volejferdu.cz
web: www.volejferdu.cz

Foto: Stockimages

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available