vše pro hotely a restaurace

Zefektivněte prodej dárkových poukazů

Novým projektem liberecké digitální agentury UVM interactive je GRANDION – prodej dárkových poukazů online. Tento projekt nabízí komplexní řešení prodeje dárkových poukazů a voucherů. Je vhodný pro hotely, restaurace, salóny, wellness centra, lázně, divadla, nákupní centra – zkrátka pro všechny, kdo nabízí dárkové poukazy. 

Princip spočívá ve vytvoření e-shopu na webových stránkách prodejce dárkových poukazů, které tak bude možné prodávat online a jejich sortiment pro zákazníky bude neomezený. V podstatě se do stránek aplikuje tak, jako booking engine pro prodej a rezervaci hotelových pokojů.

Hlavní výhody e-shopu GRANDION

zvýšení prodeje dárkových poukazů / voucherů
automatizace tvorby, prodeje a rozesílání poukazů
● možnost vytvoření individuálního poukazu s věnováním
● přehledná správa a administrace
● uživatelsky přívětivý design
● jednoduchá integrace do webových stránek
● intuitivní, snadno použitelný a responzivní e-shop
● jednoduchý a rychlý nákup díky platbě kreditní kartou
● doručení dárkových poukazů
● podpora prodeje a marketingu

Jak GRANDION funguje?

Agentura UVM interactive navrhne klientovi internetový obchod a přizpůsobí jej jeho webovým stránkám, do nichž e-shop integruje. „Správa je jednoduchá, do e-shopu je možné vkládat a editovat v něm neomezené množství dárkových poukazů a v administraci sledovat vývoj jejich prodeje,“ vysvětluje Jakub Urban, senior analytik agentury UVM interactive.

Klient, který navštíví webovou stránku hotelu nebo restaurace, vstoupí do obchodu s dárkovými poukazy. Vybere si ten, který se mu nejvíce líbí, a může jej ihned zakoupit. Díky Grandion e-shopu bude zákazníkovi vybraný dárkový poukaz obratem doručený na jeho e-mail či v krásném dárkovém balení poštou.“

„Náš systém je profesionální, jednoduchý, snadný k použití a velmi rychle aplikovatelný,“ říká Lukáš Voplakal, obchodní ředitel liberecké agentury UVM interactive. „Systém prodeje dárkových poukazů zvyšuje zisky firem, jejichž majitelé či provozovatelé se tak mohou soustředit na běžný provoz. Víme, že prodej dárkových poukazů není primárním zdrojem příjmů, a proto se snažíme, aby byl proces prodeje co nejefektivnější a nejjednodušší,“ konstatuje pan Voplakal.

S čím vám Digitální agentura UVM interactive ještě pomůže?

  1. s tvorbou webových stránek, internetových a mobilních aplikací
  2. s optimalizací webu pro vyhledávače
  3. se správou online kampaní
  4. s přípravou grafických návrhů propagačních materiálů, newsletterů atd.

Podívejte se, které hotely jej používají, a pořiďte si GRANDION také.

Kontakt:
UVM Interactive s.r.o.
Mrštíkova 399/2
460 07 Liberec 3
Tel: 777 045 932
Web: www.grandion.cz
Email: obchod@grandion.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available