Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs2/hotely_hotelumcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs2/hotely_hotelumcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
HRS uděluje hotelům pečeť kvality - Hotely HotelůmHotely Hotelům
vše pro hotely a restaurace

HRS_Top_Quality_HotelPečeť kvality Top Quality Hotel na HRS

Pečeť kvality je udělována hotelům s vynikající orientací na zákazníky.  HRS, vedoucí evropský hotelový rezervační portál, vyznamenává hotely pečetí kvality Top Quality Hotel. Již potřetí v letošním roce získaly toto ocenění hotely s vynikající orientací na zákazníky. HRS navíc nabízí svým hotelovým partnerům kontrolní seznam kvality s cílem co nejlépe prezentovat jejich nabídku na portálu HRS.

Tobias Ragge, CEO společnosti HRS, k tomu říká: “Z naší zkušenosti víme, že při rezervacích hotelů již není pro zákazníky zásadní pouze cena, ale neustále roste význam kvality poskytnutých služeb.”

Toto ocenění dává HRS příležitost vyznamenat hotely, které se dlouhodobě zaměřují na kvalitu svých služeb. Pečeť Top Quality Hotel získají hotely, které se odlišují vysokou spokojeností hostů, nabízejí vynikající servis, flexibilní rezervační podmínky a další doplňkové služby. Důležitou podmínkou získání pečeti je také garance cenové parity s ostatní distribuční kanály na trhu.

Pečeť kvality se zobrazuje v seznamu hotelů a zákazníci si tak přímo ve výsledku vyhledávání mohou vybrat oceněné hotely. „Toto označení napomáhá k vyšší transparentnosti a posílení důvěry zákazníka při rezervaci hotelu. Očekáváme, že tato pečeť přispěje k nárůstu rezervací u hotelů, které ji získají,“ dodává Tobias Ragge.

HRS podporuje hotely ve zlepšování jejich prezentace na HRS

HRS napomáhá svým hotelovým partnerům neustále zlepšovat jejich nabídku na portálu, která při lepší orientaci na zákazníky přináší větší úspěchy. Z toho důvodu HRS poskytuje svým hotelovým partnerům kontrolní seznam kvality a dává jim konkrétní doporučení pro zlepšení jejich nabídky. Barevné ikonky u jednotlivých položek usnadňují orientaci v hodnocení kvality od HRS. Hoteliéři mohou využít tento kontrolní seznam, který je dostupný pro všechny hotelové partnery po přihlášení do Portálu hotelových služeb, ke zvýšení obratu svých rezervací.

V roce 2014 získalo pečeť kvality Top Quality Hotel téměř 70 hotelů v České republice. Mezi nově oceněnými jsou mimo jiné hotely: Art Deco Imperial v Praze, Barcelo Brno Palace, Barcelo Old Town v Praze, Budweis v Českých Budějovicích, Paris v Praze, Popelka v Praze, Radisson Blu Alcron v Praze, Rezidence Vyšehrad v Praze, UNIC Praha, Villa Patriot Gourmet Superior v Mariánských lázních.

Autor: HRS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available