vše pro hotely a restaurace

Mevris LogoHotelový systém Mevris vám zjednoduší život

Trávíte spoustu času nastavováním cen na různých portálech jako Booking, HRS, Expedia, vlastní webové stránky. Zkrátka hodiny času, které byste potřebovali použít jinde? Jste hotel malé a střední velikosti nebo penzion a nemůžete si dovolit drahý Channel Manager?

V tom případě je pro vás ideální hotelový rezervační a recepční systém Mevris. Jeho základem je moderní hotelový systém, který současně umí distribuovat ceny nejenom na vaše vlastní stránky, ale i na weby dalších prodejních kanálů. Nemusíte se obávat, že se vám prodá více pokojů, než kolik můžete nabídnout. V případě, že se určitý typ pokoje nebo celá kapacita vyprodá, systém Mevris vše ohlídá za vás.

Neplaťte rezervačním portálům vysoké provize! Získejte více rezervací přímo přes vaše webové stránky. Je ověřeno, že moderní rezervační systém na stránkách ubytovacího zařízení umí dramaticky snížit náklady na provize vyplácené prodejním kanálům. Další výhodou Mevrisu je také to, že se rezervace uloží přímo do hotelového systému. Odpadá tak práce s jejím zadáváním a vám poplatek za interface.

Velká část internetových uživatelů se chová tak, že si najdou ubytovací zařízení například na Booking.com, přesto se jdou podívat i na vlastní stránky hotelu či penzionu. To je chvíle, kdy můžete klienta zaujmout a přesvědčit ho, aby rezervoval přímo. Dnešní zákazník je zhýčkaný a chce při návštěvě vaší webové stránky rezervovat online. Pokud mu tuto možnost nenabídnete, nebude se zdržovat psaním mailů a čekáním na vaši odpověď, ale nakoupí na Booking.com nebo jiném portálu a vy zaplatíte tučnou provizi.

Na kolik takový přehledný a uživatelsky jednoduchý systém vyjde?

Hotelový systém Mevris

Hotelový a rezervační systém Mevris

Je nutné říci, že moderní hotelový systém nutně neznamená vysoký náklad, ceny začínají již v řádu stokorun měsíčně, za moderní, plně funkční systém. Tak už neváhejte a zjednodušte si život!

Kontakt:

Adam Blažek

Mevris Group s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1

Tel:420 724 137 469
E-mail: sales@mevris.cz
Web: www.mevris.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available