vše pro hotely a restaurace

Gastrojobs

Jak hledat práci v hotelnictví a v gastronomii?

Gastrojobs.cz je specializovaný pracovní portál určený především pro zaměstnance a zaměstnavatele z oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu. Zveřejňování i hledání volných pozic a nových pracovních nabídek na tomto internetovém systému je velmi snadné.

Díky zaměření se pouze na pracovní nabídky v dané oblasti je většina věcí značně zjednodušena. Najdete zde v jeden okamžik veškeré potřebné informace o pracovních pozicích, včetně kontaktu na osobu zodpovědnou za nábor pracovníků. Můžete tak na pracovní nabídku ihned reagovat a zaslat požadovaný životopis a motivační dopis.

Výhody pracovního portálu Gastrojobs.cz?

Prostřednictvím portálu Gastrojobs.cz můžete inzerovat vlastní volné pracovní pozice, vyhledávat vhodné uchazeče, spravovat vlastní firemní profil, komunikovat s jednotlivými registrovanými uchazeči a propagovat vlastní společnost formou reklamy či v rámci uveřejnění článků či rozhovorů na odborně zaměřené téma.

Portál má vysokou návštěvnost, která vašemu hotelu či restauraci zajistí kvalitní propagaci ať už na internetu či mimo něj, protože Gastrojobs.cz je často prezentován na různých veletrzích práce v různých regionech. Tím má významnou hodnotu na trhu práce.

Pracovní pozice jsou na portálu Gastrojobs.cz přehledně řazeny od nejnovějších, dají se filtrovat například podle druhu pracovního poměru, pozice, společnosti, lokality a podobně. Portál umožňuje přímé zacílení a umožňuje tak efektivně oslovovat vhodné uchazeče a nabízet relevantní nabídku práce a pracovních pozic.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: logo Gastrojobs.cz

Související články:

Jak na fluktuaci zaměstnanců Jak změnit zaměstnání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available