vše pro hotely a restaurace

Čím naplnit lékárničku?

Lékárnička je nezbytnou součástí vybavení každého hotelu i restaurace. Ideální je, když je na každém úseku jiné vybavení, potřebné pro daný úsek. V kuchyni, kde dochází k řezným ranám nebo popáleninám, je potřeba o trochu jiná náplň lékárničky než na recepci, kam si chodí hosté pro prášek na bolest hlavy.

Co musí lékárnička obsahovat?

Nejjednodušší způsob je zeptat se odborníka. Firma Amesa má s výrobou a plněním lékárniček mnohaleté zkušenosti. Jejich lékárničky Gastro jsou speciálně sestaveny pro provoz restaurací, hotelů, kuchyní, vývařoven, penzionů a dalších stravovacích a ubytovacích zařízení.

Lékárnička Gastro obsahuje mimo jiné termoobklad, speciální náplasti na bříška a klouby prstů, desinfekční ubrousky, mastný tyl na popáleniny, elastické a fixační obinadla, celá řada dalších prostředků první pomoci. Obal lékárničky je vyroben z ABS nárazu-vzdorného plastu, těsnění zaručuje pracho-těsnost a hygienickou ochranu zdravotnického materiálu. Stěnový držák umožňuje mobilitu lékárničky, možnost zaplombování a uzavření boxu dvěma uzávěry.

Jakou lékárničku potřebujete?

Lékárničky Gastro jsou firmou Amesa s.r.o. dodávány ve dvou velikostech a to s náplní pro 15 osob nebo s náplní dvojnásobnou, tj. do ošetřených 30 osob.

Amesa vám také zajistí náhradní náplně, popřípadě autolékárničky pro firemní a hotelové automobily.

Pořízení kvalitní lékárničky s obsahem pro ošetření do 15 osob vyjde vzhledem k expirační době, která je až 5 let na částku 0,60,- Kč za den. A to je důvod proč si pořídit podnikovou lékárničku právě od firmy Amesa s.r.o.

Kontakt:
Amesa s.r.o.
Svobody 25
692 01 Mikulov na Moravě
IČO 25593374. DIČ CZ25593374

Tel: 606 148 124
Email: amesa-obchod@email.cz 
Web: www.amesa.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available