vše pro hotely a restaurace

???????????????????Hotelové bazény a fontány

Rozhodli jste se, že k hotelu přistavíte wellness centrum s bazénem? Máte u hotelu zahrádku, které by slušela fontána? Nebojte se zpříjemnit svým klientům pobyt ve vašem hotelu. Bazény i fontány už se dnes dodávají různých velikostí a tvarů s nejrůznější povrchovou úpravou. Vybrat si můžete provedení s keramickým obkladem, foliované, nebo provedení celo nerezové.

Rehabilitačních a wellness bazény pak nabízejí různé druhy vodních masáží, vzduchové masáže, různé světelné a vodní efekty. Bazény pro lázeňská a rehabilitační ubytovací zařízení je možné dodat spolu s pomocnými zvedacími přístroji pro zdravotně postižené klienty.

Okrasné fontány

Krásné fontány nemusí zdobit jenom náměstí, ale mohou se stát opravdovým skvostem v parku nebo v hotelové zahradě. Technologie fontány se odvíjí od typu zvoleného vodního prvku, podle kterého se potom vybírají vhodné trysky a jejich kombinace, osvětlení a vlastní ovládání celé technologie.

Jestli jste se rozhodli pro výstavbu bazénu nebo kašny, pak je potřeba najít skutečné odborníky s mnohaletou praxí. Firma KTS-AME s.r.o. založena v roce 1991 projektuje, dodává a montuje úpravny vody a současně provádí komplexní dodávky technologií pro plavecké bazény, koupaliště, aquaparky a wellness centra.

Zabývá se projekcí a výstavbou fontán, okrasných a koupacích jezírek. Veškeré dodávky provádí ve vysoké kvalitě a to od zpracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci díla a jeho uvedení do provozu. Samozřejmostí je zaškolení obsluhujícího personálu a záruční i pozáruční servis.???????????????????????????????

Firma dlouhodobě spolupracuje s památkáři při rekonstrukcích historických kašen. Firma KTS-AME s.r.o. je držitelem certifikátů ISO-9001 a ISO-14001.

Kontakt:

KTS-AME s.r.o.
Karla Čapka 60
50002 Hradec Králové

Tel: 495 214 743
Fax: 495 213 000
e-mail: voda@kts-ame.cz
web: www.kts-ame.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available