vše pro hotely a restaurace

jan-halir2Jan Halíř – manažer firmy Hotel Solution

Jan Halíř je manažer firmy Hotel Solutions, která pomáhá malým a středně velkým hotelům řídit všechny obchodní aktivity včetně online marketingu, a tím zvyšuje tržby hotelům nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Položili jsme se panu Halíři několik otázek:

Komu pomáháte?

Pomáháme těm hoteliérům, kteří mají plné ruce práce se samotným provozem svého hotelu nebo penzionu a na prodejní a marketingové aktivity už jim nezbývá dost času. V praxi to vypadá tak, že provozovatel ráno udělá snídaně pro hotelové hosty, pak řeší běžný provoz, úklid, nákup zboží, personalistiku, takže na aktivní obchod už nezbývá čas.

To se mu s námi nestane. Aktivní obchod děláme za něj, přičemž všechny aktivity s provozovatelem hotelu konzultujeme a na konci měsíce zasíláme report provedených prací.

Také pomáháme těm, kteří provozují malý hotel a nepotřebují tak zaměstnávat Sales / Marketing Manažera na hlavní pracovní poměr.

Pracujeme pro hotely v rozsahu 10 – 80 hodin týdně, během kterých zajišťujeme všechny potřebné prodejní a marketingové aktivity.

Jaké aktivity to jsou? Jaké služby poskytujete?

Jedná se zejména o kompletní hotelový marketing včetně online marketingu. Revenue management, nastavení cenových strategií a její aplikace do prodejních kanálů, získávání nových partnerů obvoláváním firem, spravujeme hotelové profily na sociálních sítích a odpovídáme na reviews na Tripadvisoru a Bookingu.

Nastavujeme hotelům placené kampaně na Googlu, Skliku a Facebooku. Také nesmím opomenout, že sledujeme novinky, které mohou zaneprázdněným hoteliérům uniknout. Když vidíme, že pro ně využití nové technologie bude finančně přínosné, pak jim novinku představíme. Dokážeme také zajistit propagační videa a 3D prohlídky.

Jedná se v podstatě o celou řadu obchodních aktivit. Hodně se věnujeme online marketingu, kde umíme za velice rozumné prostředky nastartovat prodej ubytovacích i ostatních služeb. Výhodou spolupráce s námi je naše specializace pouze na ubytovací zařízení. Máme vyzkoušené, co v hotelech funguje a netestujeme si obchodní aktivity metodou pokus/ omyl.

Zmínil jste PPC kampaně. Nejsou to vyhozené peníze? Klíčová slova jsou drahá.

Víme, že celá řada hotelů proinvestovala nemalé prostředky ve špatně nastavených PPC kampaních. My máme dlouholetou zkušenost, takže dokážeme v této oblasti minimalizovat hotelové výdaje a současně maximalizovat konverze. U placených kampaní nezáleží vždy jen na ceně za klíčové slovo, ale také na načasování.

V čem ještě dokážete pomoci?

Dokážeme navýšit tržby a současně ušetřit provozní náklady na základě provozního auditu. Poradíme jak hotel rozvíjet, do čeho investovat, aby se investice vyplatila. Zavádíme v hotelech standardy a procesy, které vedou ke zvýšení kvality služeb.

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho spokojených klientů.

Kontakt:
HOTEL SOLUTIONS s.r.o.
Revoluční 16
110 00 Praha 1
Tel: 774 741 611
e-mail: info@hotelhotelsolutions.cz
web: www.hotelsolutions.cz

Autor: Dana Petrunčíková, Jan Halíř Foto: Jan Halíř

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available